Не можу зрозуміти: чи то я себе накрутила і в нас все добре, чи то він дійсно похолодшав до мене

Мені 18 років. 9 місяців тому у клубі я познайомилася з хлопцем на 6 років старшим. Я йому відразу сподобалася і буквально за два тижні ми почали зустрічатися. Відносини розвивалися дуже швидко.

Перша близкість через 2 тижні (до цього я була незаймана), потім він сильно захворів, я завжди була поруч і вже через місяць ми освідчилися одне одному в коханні.

Відразу варто сказати, що навчаюсь я в іншому місті (1,5 години дороги) і тому зустрічаємося ми лише на вихідних. Перші кілька місяців усе було чудово. Він постійно писав, дзвонив, міг зірватися до мене серед тижня, не дивлячись на те, що зранку йому на роботу і вставати доводилося о 5-й ранку. Постійно говорив про серйозність своїх намірів, неодноразово порушував питання свого звільнення і переїзду до мене в місто.

Хотіли з’їхатися. Але через якийсь час це бажання пройшло. Він перестав мені писати так часто, як раніше, перший не дзвонить, мотивуючи це тим, що в мене безліміт. Приїжджає до мене, тільки якщо треба щось привезти. Квіти дарував один раз, але я не вимагаю, знаю, що він забезпечує ще й батьків.

Постійно каже, що такий, як він мені не пара (я із доброї, інтелігентної сім’ї, батьки військові). Раніше часто говорив про сім’ю, заміжжя, але зараз все жартує. Коли запитала його про переїзд до мене, то сказав, що поки рано, хоча кілька місяців тому навіть роботу підшукував.

Коли говорю йому, що він став холодним, то він запевняє мене, що я себе накручую і все в нас добре. Я відчуваю його любов, але водночас і відчуженість. Він частіше став бачитися з друзями, не попереджаючи мене про це. Я почала дуже сильно хвилюватися, нервувати. Його це злить. Серйозних сварок не було, але часто з’являються дрібні.

Через стреси у мене почалися проблеми зі здоров’ям по жіночій частині, він переживав, але сильного значення не надавав цьому. Попросила його також перевіритись, щоб вилікувати все до кінця, адже він мій єдиний партнер, на що він сказав, що немає часу.

Була ситуація можливої ​​вагітності, і якщо раніше він радів таким новинам і ображався, коли я говорила, що рано, то зараз сказав, що сподівається, що тест помилковий, але якщо так вже вийде, то підемо розписатися.

Дуже боюся його втратити, через це стаю дуже настирливою і можу телефонувати по 5 разів на годину. Може, я все собі вигадую, адже він мене любить, і я це відчуваю, але все частіше з’являються сумніви, щодо нормальності цих стосунків.

 

Related Post

Замість мене у декрет пішов чоловік, родичі нас за це засуджуютьЗамість мене у декрет пішов чоловік, родичі нас за це засуджують

Моїй доньці зараз півтора року. З чоловіком довго не хотіли заводити дітей, бо мені не хотілося йти з роботи у декретну відпустку. У фірмі я обіймаю посаду, до якої дуже

Коли я познайомилася в Інтернеті зі західним красенем, на той момент моїм відносинам було 7 років, обручки так і не дочекалася наважилася купити квиток на літак до нового кохання. На той момент мене вберіг мій хлопець, зробив таки пропозицію. Через декілька років я дізналася всю правду про того іноземця й дякувала Богу, що тоді не зробила тієї помилкиКоли я познайомилася в Інтернеті зі західним красенем, на той момент моїм відносинам було 7 років, обручки так і не дочекалася наважилася купити квиток на літак до нового кохання. На той момент мене вберіг мій хлопець, зробив таки пропозицію. Через декілька років я дізналася всю правду про того іноземця й дякувала Богу, що тоді не зробила тієї помилки

Мені було 26 років. Був хлопець, 7 років зустрічалися, заміж не кликав. Почала лазити в соц мережах, в групах знайомств. Знайомилася з різними хлопцями, спілкувалася з фейкових сторінок. Нічого серйозного,

Ми постійно сварилися, а тепер я мрію про його поверненняМи постійно сварилися, а тепер я мрію про його повернення

Ми з Колею познайомилися в кафе, він провів мене додому, а потім пішов, навіть не поцілував в щічку, хоч мене тішить, що він не наважився це робити. Я його покохала