Не пропусти 8 січня, день грошових бажань дасть змогу залучити багатство

«Грошова магія працює!» – говорить моя подруга, хитро примружуючись. Ні, Марія аж ніяк не відьма, вона просто знає кілька дієвих мудростей, щодо фінансів. Цьому її навчила ще її прабабуся.

«Число 8 означає нескінченне багатство. Щоб гроші на карті та у кишені були завжди, поклич грошову енергію в будинок!» – продовжила вона, а я почала записувати. Як-не-як теж хочу нехай не такий мерседес, як у подруги, але хоч ремонтик оновити вдома.

Розповідаю, що треба зробити 8 січня, щоб швидко розбагатіти. Наближається День грошових мрій!

8 січня – це чарівна дата, яка приносить успіх на гроші. Це день грошових бажань, у якому слово має величезну силу. У цю дату можна легко залучити до будинку фінансовий добробут.

Саме число 8 несе у собі код багатства та процвітання. Не пропусти можливість передати всесвіту свої грошові прохання!

Що можна зробити в цей день, щоб активувати грошовий потік? По-перше, малюй на внутрішній стороні зап’ястя будь-якої руки цифру 8. Малювати можна зеленим або червоним кольором. У процесі малювання кажемо: «Кодую себе на гроші. Терміново!»

Можна подумати про конкретну суму, можна без цього. Початківцям рекомендую починати з невеликих сум для тренування. Це працюючий ритуал на гроші. Потрібна сума надходить протягом місяця.

По-друге, збираючись витратити гроші (купити продукти, заплатити за кредитом, позичити другу), цього дня проговорюй про себе:

«Як люди повертаються до себе додому — так і ти, моя копієчка, ходи за мною! Ходи-плодись, назад у мій дім повернись! Амінь!»

Змову можна прочитати перед виходом із дому, а можна прямо в магазині (про себе). Ну і, звичайно ж, варто якнайчастіше повторювати ось таку магічну фразу: «Бог багатий, і я багатий!»

Візьми у звичку твердити її дорогою на роботу або в магазин, засинаючи і прокидаючись. Намагайся налаштовувати себе на хвилю достатку. Особливо якщо поскаржилася комусь на нестачу грошей або із заздрістю попліткувала про чужі доходи: тут же обірви себе і скажи: «Бог багатий, і я багатий!»

Маги кажуть, що цю формулу треба вимовляти 30 000 разів на місяць. Вести підрахунок, звісно, нереально. А ось написати собі нагадування цілком можливо.

Related Post

Я починаю аналізувати і знаходжу нестикування в тому, що він мені раніше розповідавЯ починаю аналізувати і знаходжу нестикування в тому, що він мені раніше розповідав

Минулого року мені зрадив чоловік. Він мав стосунки зі співробітницею. Минуло вже кілька місяців, і я дуже хочу пробачити та забути ту історію, але ніяк не виходить. Чоловік усіляко намагається

Я страшенно ненавиджу мати своєї дівчини! Це не людина, а монстр!Я страшенно ненавиджу мати своєї дівчини! Це не людина, а монстр!

З ранніх років мати (Оксана Сергіївна) поводитися зневажливо мою кохану (Таню). Як би вона не зробила – все не так. Пил на підвіконні – отримай запотиличник, суп не солоний –