fbpx

Не розумію що не так, я чоловік про якого б мріяла будь яка жінка, що моїй бракує?

Завжди сварився з жінкою щодо того, що в домі безлад постійний. Як не прийду з роботи, а вона вічно щось миє, завжди зайнята а в будинку переворот. Ну так, у нас 4 дітей, старшій 16 меншому 4. Але ж діти хіба зроблять такий безлад?

Жінка працює, з 9 до 16.00 робить в приватній клініці уколи, крапельниці, аналізи там різні. Робота, одним словом не важка. А я водій на маршрутці, що не день то пекло, бо тяжко працюю. То і рахую що їй нема чого жалітися, що їй? Сидить в прохолодній лікарні і укольчики дає свої.

Вдома могла б щось зробити вже. А то поки я в 8 вечора прийду, то вона тільки й встигає що уроки з дітьми зробити та їсти зготувати за кілька годин. Я б вже за цей час все зробив би. В суботу та неділю в неї золоте правило, вдома нічого не мити і не робити, вона в ці дні дітьми займається. А могла б і не в м’яча гратися, а вікна помити, чи сорочки мені попрасувати.

Вона постійно щось робить і все якось не так, поки пере, то борщ википить, поки готує то діти на весь будинок голосять. Хіба не можна зробити все нормально. А то армагедон якийсь, а не будинок. Мені навіть друзів соромно привести щоб футбола разом подивитися, доводиться в бар ходити. А якщо й сідаю за телевізор, то відразу вислуховую порцію критики щодо того, що я нероба і безтолоч. Мені образливо, я – чоловік, добуваю гроші, гарно заробляю, може кажу, не в мені проблема, дорога, а в тобі? Кажу може піти мені, але що ви без мене будете робити.

А нещодавно заявила мені, що якщо так буде далі, то вона мене вже дійсно вижене. Буцім я не допомагаю нічого. Але що я допоможу я ж працюю. На розумію чого їй треба, що не так?

Related Post

Чоловік зайнятий своєю дитиною, а про мене забувЧоловік зайнятий своєю дитиною, а про мене забув

Ми в шлюбі 3 роки. Чоловікові 42, мені 27. Я виросла без батька і в своєму чоловікові знайшла те, про що мріяла з дитинства: надійну опору, підтримку, турботу і ніжність.

Тепер думаю, як би вийти заміж за нього до того, як він оформить іпотеку на квартируТепер думаю, як би вийти заміж за нього до того, як він оформить іпотеку на квартиру

Зустрічалася з хлопцем кілька років. Відносини спочатку були нормальні, а потім якось більше сварок через дрібниці стало, притирання побутове пішло не за планом. Незважаючи на це хлопець мене любить, добре

Сергій опинився на вулиці з однорічним сином, якось він познайомився с Олесею біля її будинкуСергій опинився на вулиці з однорічним сином, якось він познайомився с Олесею біля її будинку

У Сергія була дружина, але не така, з якою він би хотів прокидатися в одному ліжку. Олеся була старша за нього на десять років, жінка не доглядала за собою, та

facebook