Перейти до вмісту

Не всі свекрухи однакові. Юля з своєю 4 дні не говорила, хоч жили в одній хаті

  • від

Багато років назад Юля була вже одружена. Вона запам’ятала це досвід на все життя. Їй тоді здавалося що вона одружена не на чоловікові, а на його родичах. Ще б пак. Там така свекруха була, що вартувала 15 звичайних, середньостатистичних. Сунула ніс кругом, куди тільки могла, критикувала молоду господиню без приводу. То в Юлі буряк не достатньо червоним виріс, то волосся якесь не таке. Не кажучи вже про Юлін смак до одягу. Вона ж звикла одягатися стильно, охайно, а свекруха могла надягти на себе що завгодно і у великій кількості.

Вся ця історія дуже сильно наклала свій відбиток на життя цієї дівчини в майбутньому. Тому, коли прийшов час одружуватися вдруге, Юля максимально відтягувала зустріч з своєю нового “мамою”. Але тягнути було нікуди, весілля на носі, Артем, майбутній чоловік поїхав у відрядження на 4 дні, а його мати приїздила уже через 2 години. Треба було її зустріти, поселити в вітальні їхньої квартири і “терпіти” як вважала Юля її ще як мінімум 2 тижні.

Зустріч пройшла не дуже тепло, бо Юля не любила всі ці телячі ніжності з обіймами та іншими витікаючими наслідками. А Ірина – мама Артема, не розуміла чим вона так завинила перед невісткою, що та навіть не привітала її як слід.

Ввечері лід танув, у них зав’язалася розмова. Але досить швидко Юля знову охолола, а все через те, що майбутня свекруха запитала яким буде весільний торт. Так і прожили ці 4 дні, одна боялась відкрити рота щоб щось запитати, інша боялась що її знов почнуть звинувачувати, критикувати.

Приїхав Артем, купив своїм дівчатам букети, віддав. Каже однакові брав, щоб не посварилися, як то буває у свекрухи і невістки. А вони в плач, при чому обидві. Образилися на нього і пішли на кухню щось робити. Там і розговорилася, помирились. Артем не зрозумів навіть що сталося. Але з тих пір в їх родині панує спокій та злагода.

Ця історія вчить тому, що треба просто сісти і поговорити. Можливо наперед сказати свої прохання та зауваження, вислухати іншу людину. Не всі однакові. А ви вірите в те, що свекрухи можуть бути добрими подругами та порадницями? Як ви вважаєте, чи достатньо щирі ви невістки та свекрухи? Напишіть свою історію в коментарях.