fbpx

Не виходить остаточно припинити стосунки з колишньою дружиною

Повідомлення від колишньої дружини через соцмережу.

З дружиною ми розлучилися 3 роки тому (вона мені зрадила і я випадково про це дізнався).

Живемо в різних містах (приблизно 60 км між нашими з нею будинками). Після важкого розставання ми з колишньою так і не поговорили «по душах”, не розставили всі крапки над «i». Розлучилися і живемо своїм життям.

Так як у нас є дитина (живе з матір’ю), нам все ж доводиться спілкуватися. Я намагаюся обмежити все наше спілкування темами про гроші і про дитину, але колишня, всіляко намагається вивідати, як я живу, чи щасливий я та іншу романтику.

Навіть коли я її відверто і грубо посилаю, вона через деякий час передзвонює і як ні в чому не бувало починається все спочатку. Не знаю, може вона сподівалася, що я буду ридати і приповзу на колінах її прощати, а коли не вийшло, намагається зрозуміти, чому.

Улюблена її забава – пересилати мені через приватне повідомлення фото зі своїм новим залицяльником.

Мабуть, не впевнена, чи побачу я їх в її фотоальбомі і надсилає, щоб напевно побачив.  Постійно пише, що дуже щаслива, що зі мною розлучилася, що у неї все пречудово.

Регулярно постить в соцмережі все своє життя в стилі: «ось я прокинулася з коханим», «ось я снідаю з коханим», «ось що мені подарував коханий» і таке інше.

Загалом, всім своїм виглядом намагається показати мені (або не тільки мені?), Що її життя стало набагато краще. Одночасно з цим шле мені особисто фотки з нашого минулого, підписуючи їх «люблю тебе», «сумую» і т.д. Виглядає не стільки забавно, скільки безглуздо і сумно.

Коротше, я остаточно заплутався, чого вона від мене хоче і що мені з усім цим робити. Продовжувати ігнорувати? Не те щоб я дійсно хотів все повернути назад (навіть заради нашої спільної дитини), але самолюбству лестить і вже зовсім її ображати не хочеться – все ж багато хорошого разом пережили свого часу. У мене вже інше життя, нова прекрасна дівчина і все таке. Та й не впевнений я, що їй самій потрібно наше возз’єднання.
Якщо хто стикався з подібною ситуацією, порадьте, як на все це реагувати і як все це припинити, щоб не поранити її і щоб вона від мене остаточно відчепилися.

Related Post

Коли я дізналася, що вагітна хлопчиком, а не дівчинкою проридала 2 тижніКоли я дізналася, що вагітна хлопчиком, а не дівчинкою проридала 2 тижні

Головне, щоб народилася здоровою, а стать не важлива. Старшій дитині від першого шлюбу, хлопчикові, було вже 10 років, коли я завагітніла вдруге. Дуже-дуже хотіла дівчинку, просто навіть не допускала тієї

Мій чоловік Артем постійно сидить в телефоні і не помічає, що це віддаляє нас одне від одногоМій чоловік Артем постійно сидить в телефоні і не помічає, що це віддаляє нас одне від одного

Мій чоловік дуже багато часу проводить в телефоні – в групах, чатах. Мене це сильно зачіпає: листування з друзями для нього важливіші, ніж наші відносини, в яких не все гладко.

Чоловік постійно підозрює мене в зрадахЧоловік постійно підозрює мене в зрадах

Я більше 20 років в шлюбі. Чоловік хороша людина, але зі складним характером: владний, авторитарний. Практично з початку нашого сімейного життя він підозрює мене в зрадах. Я не зраджую йому