fbpx

Не виходить остаточно припинити стосунки з колишньою дружиною

Повідомлення від колишньої дружини через соцмережу.

З дружиною ми розлучилися 3 роки тому (вона мені зрадила і я випадково про це дізнався).

Живемо в різних містах (приблизно 60 км між нашими з нею будинками). Після важкого розставання ми з колишньою так і не поговорили «по душах”, не розставили всі крапки над «i». Розлучилися і живемо своїм життям.

Так як у нас є дитина (живе з матір’ю), нам все ж доводиться спілкуватися. Я намагаюся обмежити все наше спілкування темами про гроші і про дитину, але колишня, всіляко намагається вивідати, як я живу, чи щасливий я та іншу романтику.

Навіть коли я її відверто і грубо посилаю, вона через деякий час передзвонює і як ні в чому не бувало починається все спочатку. Не знаю, може вона сподівалася, що я буду ридати і приповзу на колінах її прощати, а коли не вийшло, намагається зрозуміти, чому.

Улюблена її забава – пересилати мені через приватне повідомлення фото зі своїм новим залицяльником.

Мабуть, не впевнена, чи побачу я їх в її фотоальбомі і надсилає, щоб напевно побачив.  Постійно пише, що дуже щаслива, що зі мною розлучилася, що у неї все пречудово.

Регулярно постить в соцмережі все своє життя в стилі: «ось я прокинулася з коханим», «ось я снідаю з коханим», «ось що мені подарував коханий» і таке інше.

Загалом, всім своїм виглядом намагається показати мені (або не тільки мені?), Що її життя стало набагато краще. Одночасно з цим шле мені особисто фотки з нашого минулого, підписуючи їх «люблю тебе», «сумую» і т.д. Виглядає не стільки забавно, скільки безглуздо і сумно.

Коротше, я остаточно заплутався, чого вона від мене хоче і що мені з усім цим робити. Продовжувати ігнорувати? Не те щоб я дійсно хотів все повернути назад (навіть заради нашої спільної дитини), але самолюбству лестить і вже зовсім її ображати не хочеться – все ж багато хорошого разом пережили свого часу. У мене вже інше життя, нова прекрасна дівчина і все таке. Та й не впевнений я, що їй самій потрібно наше возз’єднання.
Якщо хто стикався з подібною ситуацією, порадьте, як на все це реагувати і як все це припинити, щоб не поранити її і щоб вона від мене остаточно відчепилися.

Related Post

Чоловік мене дратує, але розлучатися страшноЧоловік мене дратує, але розлучатися страшно

У мене двоє дітей шести та двох років. Рік тому дізналася, що чоловік зустрічався з молодими дівчатами. Він, звичайно, все заперечує. І начебто можна повірити в його версію. Але я

Не розумію чи кохає він мене, і хто та жінка, яка шле йому приватні відеоНе розумію чи кохає він мене, і хто та жінка, яка шле йому приватні відео

Про себе: 37 років, п’ять років розлучена, двоє синів 11 і 9 років. За п’ять років було кілька захоплень, але в основному с*кс-онлі. У більшості випадків я відлітала в мінус

Не хоче він від мене йти, і її не полишає, а я вже й не знаю на якому світі живу.Не хоче він від мене йти, і її не полишає, а я вже й не знаю на якому світі живу.

Я хотіла б повернути іноді час назад, та нажаль не вмію. Знаю точно лише одне – все що не робиться тепер на краще. Коли ми починали з Петром жити, я

facebook