Не захотів вибачитися перед батьками нареченої і тому лишив без грошей і себе, і жінку

Сергій і Маша жили в комуналці, адже після весілля вистачило тільки на це. Марія працювала адміністратором в одному із готелів міста, Сергій на заводі, іноді в 2 зміни, вони збирали гроші на своє майно, а також віддавали кредит, який взяли на машину.

На Машу звертали увагу такі чоловіки, що куди було братися її недалекому чоловіку. Але всі вони були якісь не такі, вони сприймали її як обложку, дарували гарні прикраси, іноді пропонували стати коханкою, але в цілому були якісь несправжні.

Звісно свій спосіб життя Марія не розголошувала, зарплати отримувала не так вже і багато, але посада вимагала гарного вигляду, зачіски, манікюру, хорошого одягу, тому все ішло на те щоб тримати марку. А вже гроші Сергія вони відкладали як могли.

Іноді було таке, що не могли собі дозволити нічого, окрім вермішелі з сосисками, а не до такого життя готувалася Маша. Часто вони скандалили з чоловіком, він грозився піти, вона теж казала що знайде іншого. Все відбувалося в тому числі і через те, що Сергій не міг терпіти батьків Маші, вони одного разу сильно посварилися і сказали, що якщо Сергій не визнає свою помилку, дітям допомагати не будуть.

Чисто теоретично Маша розуміла що батьки праві і в тому спорі мають перевагу, але підтримала чоловіка, відмовилася від грошей, житла, хорошої роботи. Сергій бив себе в груди що він чоловік, що нема чого звертатися до цього тестя, він і без нього все може. Через рік Сергій зовсім спився, перестав приходити додому, Маша знайшла собі іншого і поїхала з ним до Німеччини.

Батько Марії взяв колишнього зятя на роботу водієм, але той і дня не протримався, знову запив. А всього то треба було попросити пробачення і визнати свою помилку. А ви б змогли просто вибачитися ,задля сімейного щастя?

Related Post

Як вийти заміж в 70, якщо ровесники не приваблюють?Як вийти заміж в 70, якщо ровесники не приваблюють?

Мені недавно виповнилося 70 років, але в душі я відчуваю себе набагато молодше і дуже хочу сім’ю після 12-річного вдівства. Всі кривляння і зваблення чоловіків мені огидні, бо ровесники мене

Як позбутися від суперниці за допомогою гороскопу? Ніхто не застрахований від того, щоб потрапити в так званий любовний трикутник. У чоловіків може знайтися безліч причин, за якими вони зраджують своїм жінкам. І боротьбу з суперницею потрібно вести грамотно і виважено, вивчивши її психотипЯк позбутися від суперниці за допомогою гороскопу? Ніхто не застрахований від того, щоб потрапити в так званий любовний трикутник. У чоловіків може знайтися безліч причин, за якими вони зраджують своїм жінкам. І боротьбу з суперницею потрібно вести грамотно і виважено, вивчивши її психотип

Пропонуємо відкрити гороскоп і дізнатися, як правильно себе вести. ОВЕН Жінка цього типу є самовпевненою і грубуватою. Вона веде чоловіка сміливо і свавільно. Щоб позбутися від суперниці-Овна, слід вказати чоловікові