fbpx

Не захотів вибачитися перед батьками нареченої і тому лишив без грошей і себе, і жінку

Сергій і Маша жили в комуналці, адже після весілля вистачило тільки на це. Марія працювала адміністратором в одному із готелів міста, Сергій на заводі, іноді в 2 зміни, вони збирали гроші на своє майно, а також віддавали кредит, який взяли на машину.

На Машу звертали увагу такі чоловіки, що куди було братися її недалекому чоловіку. Але всі вони були якісь не такі, вони сприймали її як обложку, дарували гарні прикраси, іноді пропонували стати коханкою, але в цілому були якісь несправжні.

Звісно свій спосіб життя Марія не розголошувала, зарплати отримувала не так вже і багато, але посада вимагала гарного вигляду, зачіски, манікюру, хорошого одягу, тому все ішло на те щоб тримати марку. А вже гроші Сергія вони відкладали як могли.

Іноді було таке, що не могли собі дозволити нічого, окрім вермішелі з сосисками, а не до такого життя готувалася Маша. Часто вони скандалили з чоловіком, він грозився піти, вона теж казала що знайде іншого. Все відбувалося в тому числі і через те, що Сергій не міг терпіти батьків Маші, вони одного разу сильно посварилися і сказали, що якщо Сергій не визнає свою помилку, дітям допомагати не будуть.

Чисто теоретично Маша розуміла що батьки праві і в тому спорі мають перевагу, але підтримала чоловіка, відмовилася від грошей, житла, хорошої роботи. Сергій бив себе в груди що він чоловік, що нема чого звертатися до цього тестя, він і без нього все може. Через рік Сергій зовсім спився, перестав приходити додому, Маша знайшла собі іншого і поїхала з ним до Німеччини.

Батько Марії взяв колишнього зятя на роботу водієм, але той і дня не протримався, знову запив. А всього то треба було попросити пробачення і визнати свою помилку. А ви б змогли просто вибачитися ,задля сімейного щастя?

Related Post

Скоро їй 40, а життя так і не склалосьСкоро їй 40, а життя так і не склалось

Марина – близька подруга і колега по роботі моєї дружини. Насправді вона дуже забезпечена і заможна: велика квартира у центрі столиці, дороге авто, вартістю сотню тисяч доларів та солідний щорічний

Моя дочка сказала, що більше не буде навчатися, а вийде заміж за багатого і красивого…Моя дочка сказала, що більше не буде навчатися, а вийде заміж за багатого і красивого…

Моїй доньці виповнилося чотирнадцять років в червні минулого року. І з цього часу її немов поміняли на якусь іншу дівчину. Ми з дружиною намагалися виховати її доброю, чуйнрю і грамотною