fbpx

Не знає чи вірно вчинила, але гулящій невістці слова не сказала, прийняла, вмила , нагодувала

Бабусю, бабусю, кричала Соня, я приїхала. Баба Люба обожнювала своїх онуків. Єдине що в життя в неї не склалася так це шлюб. З чоловіком вони в розлученні жили 30 років, але всерівно не як чоловік і дружина, далеко не так.

Соня обійняла своїми маленькими руками бабусю, поцілувала і повисла на ній як маленьке мавпинятко. Слідом за Сонею йшла її мама. Опустивши голову, в руках в неї було кілька валіз, сумка і ще деякі речі.

-Приймете? – Ну вже не вижену. Як доїхали, може до столу зразу, чи вмитися, проходь доню, ж нам про що з тобою поговорити, Соня поки з дідусем побуде.

Тетяна прийшла в будинок. Він здавався їй таким рідним, своїм. Вона тут прожила з Олегом 9 років. Довгих 9 років. Тут вона завагітніла, тут побачила перші кроки своєї доні.

Саме цей будинок став для неї щастям і карою водночас. Але вона любила його. Її свекруха Люба вкладала всю душу. Без новомодного ремонту, з дешевими меблями, але він був як дім. Навіть у рідної матері не так затишно було.

Дівчата прийнялися до столу, ох, як де вона давно не їла свекрушиної їжі. Запашні варенички, консервація, борщ, все з любов’ю.

Таня сиділа і думала, як це все вона змогла проміняти на якесь невідоме почуття, то навіть не пристрасть була, не захоплення.

Мозок тоді відмовлявся думати, її як приворожили. Але ж жили з Олегом як всі, ні треба було зіпсувати життя, сім’ю розбити. І що тепер. Але Люба мовчить.

Каже, що рада що та повернулася, сама слова кривого не скаже і комусь не дасть. Хай живуть діти, адже онучці треба повна сім’я. Не знає Люба чи правильно чинить що гулящу невістку впускає знову в будинок і серце, але щось їй підказує, що все буде добре.

Related Post

Виявилося, що мій чоловік Саша трохи інакше користувався послугами нашої няніВиявилося, що мій чоловік Саша трохи інакше користувався послугами нашої няні

Я ніколи не подумала б, що няня для нашої дитини була коханкою мого чоловіка. Не скажу, що вона потвора якась, але зовнішність у дівчини була вкрай специфічна. Коли ми дали

Наречений кинув мене заради 19-річної. Чи є шанс його повернути?Наречений кинув мене заради 19-річної. Чи є шанс його повернути?

Зустрічалися з хлопцем рік, жили разом, чекала його з вахт, любила, дбала. Він теж говорив, що цінує, любить, що я для нього найрідніша, що майбутнє бачить лише зі мною. Потім

Мати говорить, що я – товста, лінива і ні на що не здатнаМати говорить, що я – товста, лінива і ні на що не здатна

Я симпатична, хоч і не красуня. Одна виховую дитину, про заміжжя давно і не мрію. Але все-таки життя не здавалося б мені жахливим, якби не конфлікти з матір’ю. Іноді здається,