Не знаю вже, як реагувати на ці закидони матері чоловіка, вона і допомогти хоче, і я не хотіла б її образити

Моя свекруха, Галина Романівна чудова жінка, каже мені сестра, але є в неї один великий мінус, вона звикла економити, при чому суттєво і на важливих речах. Ще поки я працювала до декрету, цих проблем і не відчувала, але пізніше це реально стало якимсь культом. Економити почали на мені та дитині.

Ось наприклад, я прошу в чоловіка купити пральний порошок конкретної марки, дитині тоді не було і 2 місяців, я знаю що в багатьох таких проблем немає, але нашу Настуню сильно висипало від миючих засобів, які їй не підходили.

А чоловік привіз додому якийсь дешевий порошок, мати його дала. Виходу не було, на вулиці тоді було дуже холодно, я постійно простуджувала груди, і дитинка була ще дуже мала, а магазин з продовольством далеко. Попрала речі тим порошком, висипало не тільки малу, а й мене.

Свербіло все, відшелушувалося, шкіра просто осипалася, дитина була дуже нервова, постійно намагалася роздерти рани, погано спала, чоловік не зрозумів чому так, хоча я в лоб сказала що це від порошку. Дійшло вже тільки тоді, коли викликали лікаря і він прямим текстом сказав чоловіку що ми дитину гробимо, вибачте на слові.

Далі були спроби принести доньці уцінені фрукти, але вони вже такі були перелапані руками, такі бридкі та пригнивші, що я сказала аби свекруха не купувала. Але вибачилася і доповнила, що просто сама хочу купувати фрукти, вона тут ні до чого, не для того щоб образити.

Якщо хоче допомогти, то попросила її підгузків купити, написала яких навіть на листочку, і так ненав’язливо підказала, що якщо брати поштучно то ціна та ж сама, тому нехай краще кожного разу їх приносить, і нам користь і вона не з пустими руками.

Гірше стало тоді, коли в нашому районі відкрили магазин ношених речей. Ні, якби ж то був секонд, то добре, я і сама не проти, зараз всі так вдягаються, але ж ні, там реально приносили свої старі речі, звісно не оброблені і не випрані.

Кума працює в секонді, знає як вони їх обробляють, каже в які дні і на яку партію краще йти. Свекруха занадилася купувати там речі і носити до нас. І якби ж то вона купувала те що потрібно, так ні, вона бере все що дешеве і на виріст що доні, що мені.

Я після пологів себе в форму приводжу, а вона мені сукню несе на 3 розміра більшу, бо ж поправлюся, то не буде що вдягнути. Я викидаю всі великі речі, як стимул, для того щоб схуднути і влазити тільки в ельку на крайняк, а вона мені всеодно несе ці балахони ,бо дешево і сердито, і хто мене бачить в декреті.

Related Post

Не треба переїжджати доти, доки штампу у паспорті не буде, і свято вірити кожному слову чоловікаНе треба переїжджати доти, доки штампу у паспорті не буде, і свято вірити кожному слову чоловіка

Зараз мені 35 років, заміжня не була жодного разу, дітей немає. Коли ми познайомилися на сайті, після невдалих стосунків (хлопець знайшов іншу), мені було 32 роки, працювала я тоді 2

Але зараз я мучусь у безсонні з думками про те, що можливо саме зараз він спить з нею, доки я самотньо плачу вдомаАле зараз я мучусь у безсонні з думками про те, що можливо саме зараз він спить з нею, доки я самотньо плачу вдома

Мені 20 років, навчаюсь в інституті. Знайомі були з цією людиною заочно. Він працював там. Дуже рідко перетиналися із загальними знайомими у компанії. Якоїсь миті я зрозуміла, що він мені