Не знаю, як із матір’ю ще розмовляти. Я вже перепробувала всі техніки, які прийшли на думку. І лаялася з нею, і плакала. Нічого не допомагає. Мама абсолютно нікого не бажає слухати. Вона закохалась

Не знаю, як із матір’ю ще розмовляти. Я вже перепробувала всі техніки, які прийшли на думку. І лаялася з нею, і плакала. Нічого не допомагає. Мама абсолютно нікого не бажає слухати. Вона закохалась.

Нашій мамі сорок дев’ять років. Вік досить солідний, але далекий від маразму та усіляких старечих деменцій. Мамі ще до пенсії працювати й працювати.

Нас із сестрою мама виховувала одна. Батька не стало, коли молодшій сестрі виповнилося лише чотири роки. Вона його майже і не пам’ятає. З того часу мама мужньо звалила на себе всі турботи.

Треба визнати, що у мами чудово виходило з усім справлятися. Вона мала непогану кар’єру. Їй не довелося вечорами мити під’їзди, нам трьом цілком вистачало маминої зарплати на всі побутові потреби.

Нині мама живе одна. Молодша сестра два роки тому з’їхала від мами. Живи та насолоджуйся! Нарешті з’явилася унікальна можливість пожити на втіху і витрачати всі гроші виключно на себе.

Але мама своїй свободі раділа недовго. Минулого року вона нам із сестрою загадково повідомила, що у неї з’явився чоловік.

Щоправда, радіти цій новині у мене не виходило. Я чесно намагалася це зробити, якби не одне АЛЕ. Маминому обранцю тридцять два роки.

Звичайно, наша мама для нас найкраща, найулюбленіша і найкрасивіша. Але у будь-якому разі це жінка на порозі півстолітнього ювілею. Для мене було більш ніж підозріло, навіщо молодому чоловікові зустрічатися із нашою мамою.

Коли мама познайомила нас зі своїм обранцем, мої сумніви тільки зміцніли. Олег захоплено весь вечір розповідав нам, який він бізнесмен.

У чоловіка повно ідей та проєктів, ось тільки не вистачає грошей, щоби все це «розкрутити». Усі розмови зводяться лише до грошей. Олег на першій же зустрічі поцікавився у нас із сестрою, де і ким ми працюємо та скільки заробляємо.

Створилося повне враження, що мамин коханий схиблений на грошах і багатстві.

Олег не красень, якого можна собі уявити, думаючи про образ молодого, тридцятирічного бізнесмена. Виглядає він ближче до сорока, одягається якось з несмаком, вже трохи почав розпливатися з боків. Але мама дивиться на свого Олега, через рожеві окуляри.

Найжахливіше сталося цими вихідними. Ми приїхали відвідати маму, щоб обговорити підготовку до її ювілею. А мати розповіла нам по секрету, що після святкування ювілею вони з Олегом вирішили узаконити свої стосунки.

І додала, що жити після реєстрації шлюбу мама збирається в Олега, а свою квартиру вона продасть. Хоче отримані гроші відати коханому чоловіку як подарунок для розвитку бізнесу.

Мама має трикімнатну квартиру у відносно новому будинку. Багатоповерхівка була здана у дві тисячі десятому році. А у цього не до бізнесмена двокімнатна в хрущовці, що дісталася від померлої бабці.

На мою думку, було б розумніше продати квартиру Олега. Але мати й слухати не хоче. У неї кохання! А кохану людину треба підтримувати у всіх починаннях і бути їй надійним тилом.

Молодша сестра в мене взагалі ще наївна дитина. Вона лише за маму радіє, що та, нарешті, через стільки років, знайшла своє кохання.

Я ж вважаю, що справа починає ставати серйознішою. На мою думку, ймовірність того, що Олег вижене маму з голою дупою на мороз, збільшується з кожним днем у геометричній прогресії.

Коли я озвучила мамі свої підозри, то у відповідь почула лише:
-Ти нічого про нього не знаєш! Олег не такий, він ніколи мене не обдурить.

Я зрозуміла, що абсолютно безпорадна. Я не зможу мамі заборонити виходити заміж, бо мені не подобається її обранець. Мама доросла та дієздатна жінка.

Але попри все це, я дуже переживаю. Як вставити мамі мізки на місце? Думаю, навіть допомогло б просто почекати з весіллям. Може гормони трохи на спад підуть, а до мами повернеться свідомість.

You cannot copy content of this page