Не знаю, як мотивувати чоловіка більше заробляти

Зараз я в декретній відпустці. Ми живемо в однокімнатній квартирі, купленій в іпотеку.

До декрету я заробляла удвічі більше, ніж чоловік, але тепер утримання сім’ї і оплата іпотеки повністю на ньому. Ми планували купити в майбутньому двокімнатну квартиру, завести ще одну дитину. Але чоловік не робить ніяких дій для реалізації цих планів.

Він попросив підвищення: зарплату підвищили, але не набагато. З його досвідом він міг би знайти більш перспективне місце. Але він не діє, вже десятий рік працює там, де його не цінують.

Боюся, що замість другого декрету доведеться вийти на роботу, щоб якомога швидше заробити на більш просторе житло. Так хочеться просто насолоджуватися материнством, а не брати на себе завдання забезпечувати сім’ю. Як вплинути на чоловіка і чи можливо це?

Катерина, 33 роки. Порада від психолога.
Катерина, оскільки ваш чоловік вже десять років працює на одному місці, навряд чи можна сподіватися на кар’єрний злет. Ви спочатку виявилися в ситуації, коли заробляли удвічі більше за нього. Думаю, він робить все, що в його силах: попросив підвищення, оплачує поточні витрати, наскільки дозволяє його зарплата.

Швидше за все, він щиро вірив в спільні плани. Але, схоже, він дійсно пасивний, схильний довго працювати на одному місці, не звик до змін. Його не турбувало, що ви заробляли більше нього до декрету, думаю, і зараз його влаштовує ситуація, що склалася.

Важливо визнати, що спочатку і ви прийняли його умови. Народження дитини лише загострило проблему, яка існувала і раніше. Зараз ви особливо потребуєте матеріальної підтримки і тому очікуєте від нього кар’єрних успіхів.

Катерино, у відносинах важливо підтримувати одне одного, обговорювати майбутнє, будувати плани. Але важливо, щоб ці плани були реалістичними. Можливо, його поточна зарплата – це дійсно максимум, виходячи із специфіки його професійної області, освіти і навичок.

Related Post

Оксана вважає, що розробила ідеальну тактику по закохуванню хлопцівОксана вважає, що розробила ідеальну тактику по закохуванню хлопців

Сьогодні мене можна привітати з маленькою перемогою. У мене на тлі цієї події навіть самооцінка піднялася. Не думала, що я зможу. І взагалі я себе і свої здібності недооцінювала. Тепер

Анатолій розповів про свою історію реінкарнації у реальному часі… Тепер він живе у чужому тіліАнатолій розповів про свою історію реінкарнації у реальному часі… Тепер він живе у чужому тілі

Моя історія здасться Вам неправдоподібною. Але вона реальний факт, що трапився 5 років тому. Моє особисте життя полетіло під укіс, коли після автомобільної катастрофи я залишився без ніг. Мені не

facebook