Некрасива подружка дуже вдало влаштувалась у житті, вивідала її секрет

Очі мудрої жінки здатні таїти в собі найдивовижніші таємниці. Така дама перетворюється на справжню музу для свого партнера у житті. Вона надихає його, підтримує, мотивує, заряджає неймовірною енергією.

Таких жінок носять на руках, і їм не обов’язково бути писаними красунями. Проте заздрощів з боку подруг їм не уникнути.

Подібна ситуація сталася у житті Катерини та її подруги Валі. Дівчатка дружили зі школи, завжди були не розлий вода. Катя гарна, а Валя розумна.

Такий висновок зробила для себе сама Катерина. Цій жінці дійсно від природи дісталося тільки найкраще. Пухкі губи, красиве волосся, струнка фігура, довгі ноги. Валя ж була цілком звичайною.

«Не потвора, але й не красуня», — так таємно міркувала Катя.

І хоча Катя не вважала Валентину своєю конкуренткою, але спокою їй не давала. Будь-які хлопці, що тинялися навколо тандему Каті та Валі, отримували сувору оцінку Катерини. Красуня вважала, що вона сама може порадити Валі нареченого. Вона в чоловіках розбирається, адже кавалерів у Каті було хоч греблю гати.

Валя лише сміялася з критики її потенційних наречених. Вони не надто цікавили молоду та амбітну Валентину. Крім того, дівчина і сама чудово розуміла, що Каті вона в підмітки не годиться. Та тільки доля вирішила розпорядитись інакше. На Валю запал сам Іван — син із заможного сімейства, що дуже сподобався Катерині.

Коли Катя дізналася про те, що до Валі виявляє інтерес такий видний, мужній, розумний молодик, то розлютилася.

«Що він знайшов у цій блідій поганці? Та вона ж нічого не вартує в цьому житті. Невже Івану не буде соромно вийти на люди з такою простушкою?» – Розмірковувала Катя.

Вона намагалася відбити хлопця у подруги, але успіху в цьому не мала. До того ж втратила довіру та повагу Валі. Дівчина тільки тоді побачила справжнє обличчя своєї підлої та лицемірної подруги.

Щоб помститися всьому світу, Катя вискочила заміж за одного зі своїх коханців. Хлопець багатий та симпатичний. Що ще потрібно для щастя?

Тільки згодом, як це часто буває, пара не зійшлася характерами. Почалися сварки та навіть бійки. Краса Каті в’янула з жахливою швидкістю, поки вона витрачала свої нерви на нестерпне життя з чоловіком.

Зрештою, вона втомилася терпіти зради колишнього коханого і подала на розлучення. Але чоловік був явно не з роду джентльменського і залишив дружину ні з чим.

Катерина була змушена повернутися до рідного міста до батьків. Там одного дня і зустріла Валентину. Колишня подруга була не тільки щаслива у шлюбі з Іваном, а й виховувала чудових двійнят.

Катя вирішила запросити колишню подругу до кафе та вибачитися. Її не так цікавило відновлення дружби з Валентиною. Вона просто хотіла дізнатися, як така «страшненька» Валя вдало влаштувалася.

Тільки Валя вже явно не була тією наївною та довірливою студенткою із молодих років. Жінка розквітла, наче королівська троянда. Випромінювала впевненість, мудрість, природний шарм та елегантність.

Поки вони говорили на звичайні теми, Катя й сама розуміла, що Валя завжди такою була. А кохання Вані тільки допомогло їй розкритися і стати самою собою. Тільки більш впевненою та дорослою.

Нещасна жінка усвідомила, що поки хапалася за інших, Валя сама стала опорою для свого чоловіка. А чоловік – опорою для неї. Вона зовсім не просто прилаштувалася, а виросла над собою. Валя пройшла великий шлях і точно заслужила мати все те, що має.

Мабуть, тільки в цей момент Катя спромоглася розшифрувати фразу «краса в очах того, хто дивиться». І сам термін краси — поняття нечітке, для кожного своє. Чи могла зараз Катя назвати свою подругу вродливою? Та ще й як. Але ж Валя не робила жодних втручань для цього.

Однак очі мудрої жінки підказували Катерині, що їй слід ще багато чого навчитися. Вона велика молодець, що зрозуміла це, хоч і за багато років.

Related Post

Татку, а де ти так довго був? Я тебе так чекла!Згодом за нею підійшла молода красива жінка і сказалаТатку, а де ти так довго був? Я тебе так чекла!Згодом за нею підійшла молода красива жінка і сказала

Вікторія сказала, що в неділю можу прийти до неї в цю неділю – влаштуємо заручини, нарешті вона відповість мені “так”.Ми з батьками оббігали купу магазинів і накупували безліч подарунків і солодощів для моєї коханої

До мене на прийом прийшла дівчинка 14 роківДо мене на прийом прийшла дівчинка 14 років

Я на той момент працювала лікарем а дитячій гінекології. До мене на прийом прийшла дівчинка 14 років. У неї була вагітність 6 тижнів. Звісно після почутого вона була не в

Товста подруга самостверджується за мій рахунок, я обмежую себе у всьому, а вона ще й насміхаєтьсяТовста подруга самостверджується за мій рахунок, я обмежую себе у всьому, а вона ще й насміхається

Нещодавно перестала спілкуватися з кращою подругою. Мене просто вражають людська підлість і заздрість. Ми, маючи дітей, маємо загальні теми для розмови. У всякому випадку я так вважала. Але насправді, виявилося,