Нещодавно мені нова дружина мого колишнього чоловіка влаштувала скандал на тему дитини. Нібито я скидаю на чоловіка свого сина, хоч у нього вже інша родина. Те, що син не тільки мій, а наш із колишнім чоловіком, я пропущу, це вже дрібниці

Нещодавно мені нова дружина мого колишнього чоловіка влаштувала скандал на тему дитини. Нібито я скидаю на чоловіка свого сина, хоч у нього вже інша родина. Те, що син не тільки мій, а наш із колишнім чоловіком, я пропущу, це вже дрібниці.

Інша річ, що я нікого ні на кого не скидаю. Ми з колишнім домовлялися про все ще на березі. З чоловіком ми розійшлися мирно, можна сказати, буденно. Ніхто нікого на гарячому не ловив, скандали не влаштовував, посуд не бив.

Пройшов запал, пішов побут, а в нас, як виявилося, і кохання не було, просто спочатку закоханість, потім прихильність, а це нас обох не влаштовувало.

На той момент у нас вже був шестирічний син. Ось його ми з колишнім любимо безумовно, від щирого серця. Коли розлучалися, одразу домовилися, що виховуватимемо його удвох.
Колишній сказав, що хоче забирати дитину і до себе, не лише у вихідні, а взагалі. Нехай дитина спочатку тиждень у нього поживе, потім довше. В ідеалі, хотілося б, щоб дитина місяць жила зі мною, місяць із батьком.

Сама дитина від цієї пропозиції була в захваті, для неї це пригода. Все було добре, схема працювала, поки колишній не одружився вдруге. Він, мабуть, не до кінця їй пояснив, яка ситуація, або ж вона не так зрозуміла.

Але для неї стало неприємним відкриттям, що її чоловік має сина, який місяць живе з ним. Тобто, про сина вона знала, але думала, що тут максимум зустрічі раз на тиждень та аліменти на карту.

Тільки у нас немає аліментів при такому ритмі життя. Дивно було б, якби місяць я колишньому аліменти платила, а місяць він мені.

Коли колишній одружився було саме літо, син гостював спочатку в одних дідусів і бабусь, потім в інших, потім збори до школи, загалом, до жовтня сина в сім’ї колишнього не було.

У нас все було обумовлено, тож наприкінці вересня я зібрала синові сумки, викликала таксі та відвезла до тата. Той його зустрів, і все пішло за давно накатаною схемою. Тільки дзвінок від нової дружини колишнього до цієї схеми не вкладається. Вона зателефонувала мені через чотири дні після того, як син поїхав до батька.

– Не скидайте на мого чоловіка свого сина! Тепер у нього інша сім’я! – волала нова дружина мого колишнього.

Я уточнила, що цей син не лише мій, а наш, і ніхто нікого нікуди не скидає. Дитина приїхала до батька, як і було обумовлено вже давно. Мені щось ця дамочка ще кричала в слухавку, але я не слухала. Не цікаво. Проте було дуже цікаво, що на це скаже колишній.

Я йому зателефонувала і все розповіла, тому що мені дуже не подобається ситуація, що склалася. Не хочу, щоб моя дитина знаходилася поряд з такою дивною та агресивною жінкою.

Колишній мене вислухав, просив вибачення, сказав, що більше подібних дзвінків не буде, із сином теж усе буде гаразд, я можу не переживати.

Дуже сподіваюся, що колишній насправді все вирішить. Бо якщо я від своєї дитини почую, що нова дружина тата щось синові висловлює чи робить, то більше до тата дитина не буде ходити. Мало, що може наговорити така дивна особа, як його дружина. І тоді будемо вирішувати справу з аліментами.

You cannot copy content of this page