Перейти до вмісту

Нещодавно мій одружений коханець зробив мені пропозицію, скоро відбудеться весілля. Він постійно скаржився на колишню дружину, що вона колода в ліжку, лежить і дивиться в стелю, нігті весь час обгризає і по дому ходить не в шортиках, а в халаті, пахне маслом і кухнею

  • від

Мені дуже потрібна ваша думка, з приводу мого вчинку.

Мені 23 роки, я успішно працюю і щаслива з коханим чоловіком, він все для мене робить. Але є велике але, яке пише мені на телефон.

Я закохалася з першого погляду в успішного чоловіка, але він був одружений. У нас з ним закрутилося, закрутилося і в підсумку, він говорить що планує розлучатися заради мене.

Нещодавно він мені зробив пропозицію, скоро відбудеться весілля. Дівчата, як вважаєте, раз вона його не втримала, це ж не означає, що я винна, він постійно на неї скаржився, що вона колода в ліжку, лежить і дивиться в стелю, нігті весь час обгризає, тріскається  лак, і по дому ходить не в шортиках, а в халаті, пахне маслом і кухнею.

Він залишив їй квартиру, ось і нехай живе собі далі, але тут почалося. Вона щодня пише мені з компа смс, що якщо я за нього вийду, вона зробить все щоб мені не жити.

Йому говорити не хочу, щоб не засмучувати. Я не вважаю себе винною, тому є жінки, які тільки колгоспників влаштовують, і мені здається вона просто мені заздрить.