Нещодавно вона зізналася мені що вагітна, в свої 40 років вона чекає первістка

Історія з життя про те що іноді дуже корисно не боятися і кардинально міняти своє життя. Ця історія реальна і сталася вона з моєю двоюрідною сестрою. Жила була дівчинка, що не відмінниця, але тверда хорошистка, вела вона себе старанно, особливих проблем батькам не доставляла.

Закінчила інститут, влаштувалася нв роботу, зустріла хлопчика, такого ж позитивного як і вона, багато в чому вони були схожі і вона була впевнена що це любов. Одружилися і стали жити, все начебто було добре, квартира, машина, подорожі, таке вільне, безтурботне життя, вона раділа відсутності опіки від батьків, ніхто не контролював коли вони пішли, коли прийшли, вона насолоджувалася цією свободою і чоловік підтримував її.

Раніше вона не могла гуляти всю ніч на проліт, тепер же це було можливо, за неї відповідав чоловік. Треба сказати він кохав її, оберігав, переживав коли вона хворіла, завжди був готовий допомогти в домашньому господарстві і все у неї було безтурботно щасливо.

У цій історії теж є але, дітей у них не було, перший час вона навіть не хотіла, потім щось планувала, потім пішла в лікарню, а потім махнула рукою, просто втомилася, зрозуміла що дітей не буде, гуляння до ранку приїлися, чоловік місцями дратував і вона змирилася зі своїм життям, розуміючи що все краще з нею вже сталося.

Якось одного разу їй зустрівся чоловік, не зовсім охайного вигляду, в  безглуздому одязі, він підсів до неї на лавочку в парку. Він щось сказав, вона кивнула і не слухала його, а він щось говорив і говорив, тоді вона вважала його не зовсім нормальним і пішла у своїх справах.

Потім вона якось зустріла його на роботі, на обіді. Він завжди приділяв їй увагу, вона стала прислухатися до нього, він проводжав її до будинку, їй стало цікаво з ним, він був повна протилежність чоловіка, для нього не існувало жодних рамок, заборон, а й покластися на нього було не можна.

Зав’язався роман, безневинний роман. Якось раз він запропонував моїй сестрі вийти за нього заміж, і їй цього хотілося, нерозумно звичайно було йти з розміренного життя в достатку, маючи почуття до людини у якого практично нічого не було, але вона зізналася мені що дуже сильно покохала його, і що намагалася порвати з ним стосунки але не змогла і що рутина з нинішнім чоловіком заїдає її і зводить з розуму, і вона, як би їй не було важко прийняти це рішення,  пішла від чоловіка і знову вийшла заміж.

Її життя змінилося кардинально, пішли плани, обіди, вечері за розкладом, походи в магазин за продуктами, нічого не залишилося від минулого життя, вони стали подорожувати, дуже багато подорожувати, весь їх скраб поміщається в двох валізах, вони не знають де будуть в наступному місяці, живуть не плануючи, грошей їм вистачає, він вільний фрілансер і блогер, вони здають дві квартири і відчувають себе абсолютно щасливими.

Нещодавно вона зізналася мені що вагітна, в свої 40 років вона чекає первістка і дуже щаслива, крім того що у неї немає постійного місця проживання, вона перестала думати про свій вік, вона впевнена що легко народить дитину і зможе навчити його жити поза рамками.

Related Post

Не можу бути одна, але чоловіки не затримуються надовгоНе можу бути одна, але чоловіки не затримуються надовго

Перший чоловік домігся мене через пару років після знайомства. Спочатку не підпускала його, потім зрозуміла, що він мені дуже подобається. Зустрічалися недовго – дізналася, що він мені зрадив. Прощення не

Ми з коханцем познайомили наші сім’ї, щоб більше часу проводити разомМи з коханцем познайомили наші сім’ї, щоб більше часу проводити разом

Я настільки заплуталася в своєму житті, що не знаю, як далі бути. Жити не хочеться. Познайомилися ми через сайт знайомств, випадкова зустріч. Я від нудьги там просто листувалася, він у

У чоловіка нічого немає за душею, а він вимагає народити дитинуУ чоловіка нічого немає за душею, а він вимагає народити дитину

Познайомилася з чоловіком, йому 45 років, жодного разу не був одружений, дітей немає, знімає кімнату. Спілкувалися рік, було повне взаєморозуміння, поки він не завів розмову про дітей. Я не хочу

facebook