Нещодавно я переїхала в нову квартиру, і мені пощастило стати сусідкою милою на вигляд бабусі, яка знає про всіх у цьому будинку. Як відомо, такі є у кожному під’їзді

Нещодавно я переїхала в нову квартиру, і мені пощастило стати сусідкою милою на вигляд бабусі, яка знає про всіх у цьому будинку. Як відомо, такі є у кожному під’їзді.

На вигляд вона здавалася найчарівнішою і турботливою старенькою. Але потім я почала помічати з її боку незвичайну активність та інтерес до мого життя.

Здавалося б, звичайна цікавість сусідів, але в її випадку це перетворилося на справжній нав’язливий контроль.

Все почалося з того, що вона почала прислухатися до кожного мого кроку. Сусідка стежила за моїм розкладом і, здається, навіть за режимом дня, щоб бути в курсі, коли я приходжу та йду з дому.

Буквально щоразу, коли я виходила надвір, вона виглядала з вікна і починала підозріло довго пильно дивитися в мій бік. І те саме відбувалося, коли я поверталася назад.

Цей контроль став дратувати мене, коли я почала жити зі своїм майбутнім чоловіком. Сусідка одразу про це дізналася і почала ставити дивні та неприємні питання. Вона намагалася з’ясувати кожну деталь моїх стосунків, заважаючи мені почуватися вільно.

-А що за хлопчик до тебе іноді приходить? Наречений чи що?
Наступного разу, коли вже стало зрозуміло, що ми з ним у стосунках, сусідка почала вже відверто дратувати.

-Він тобі не пара! Зовсім. Йому інша жінка потрібна, а не така, як ти!
А якось, коли ми з ним перебували в мене вдома, то вона викликала поліцію. Набрехала, що в нас гучно і ми заважаємо їй спати. Вдень.

Поліція тоді все вислухала, але нам нічого не сказала та так і поїхала. А ось сусідці це не сподобалося.

Вона ще кілька разів намагалася переконати мене утому, що мій вибір неправильний, посилаючись на те, що ми не підходимо один одному. Та й гріх це – жити із чоловіком до весілля.

Якось мій хлопець поїхав відвідати своїх батьків в іншому місті, тому вже як тиждень не з’являвся в мене. І в той самий час до мене приїхав мій молодший брат погостювати, який ще ніколи не бував у мене вдома.

Так про це незабаром дізнався весь під’їзд. Адже сусідка всім набрехала, що я вожу до себе різних мужиків. Казала, що наставляю роги своєму хлопцю, не соромлячись навіть тих самих сусідів.

Я була в шоку і ніяк не могла зрозуміти, як можна було так все оббрехати та перекручувати.

Мені навіть не дуже хотілося їй щось пояснювати, та й вона не хотіла мені вірити. А тільки продовжувала казати, що я ласа жінка і докотилася до такого неподобства.

Коли ж повернувся мій хлопець, вона, випередивши навіть мене, все йому розповіла. Причому прямо на сходах. Ну а я і ще кілька людей стали мимовільними слухачами.

-Зраджує вона тобі. Так, поки ти у від’їзді був мужиків у будинок водила. Рога наставила, а ти й радий.

А наступна пропозиція одразу ж пояснила її поведінку.
-Ось у мене внучка є, не те що ця твоя гуляща. Ти б на неї звернув увагу.
Ось тоді мені одразу все стало зрозуміло. Правда до цього моменту я не знала про існування онуки, яку вона так хотіла засватати мому хлопцеві.

Він, до речі, теж був шокований почутим. А вже за мить я почула, як він у дуже серйозній формі почав їй пояснювати, щоб вона не лізла ні до мене, ні до нього.

Сусідка намагалася ще щось йому сказати, навіть хотіла показати фотографію внучки, ось тільки хлопець це одразу ж припинив. Сказав, що якщо вона знову почне так поводитися, то поліція зацікавиться вже її персоною. І, здається, це справді подіяло.

Після тієї розмови на сходах жінка уникала мене і тільки здалеку могла собі дозволити у мій бік косий погляд.

You cannot copy content of this page