fbpx

Несподіваний поворот у наших з коханцем відносинах. Я три роки зустрічалася з одруженим чоловіком і все чекала і вірила, що одного разу він обере мене

Несподіваний поворот у наших з коханцем відносинах. Я три роки зустрічалася з одруженим чоловіком і все чекала і вірила, що одного разу він обере мене.

Познайомилася з ним на вечірці спільних друзів. Він виявився на 15 років старше, але мене це не збентежило. Мені було цікаво спілкуватися з досвідченим чоловіком.

Він привабив мене з першого погляду. Почали зустрічатися. Він відразу попередив, що одружений і не планує залишати сім’ю. Запропонував просто гуляти, спілкуватися і пити каву, яку ми обидва любили.

Я була згодна на все, аби бути поруч з коханим чоловіком. Адже закохалася буквально відразу.

Прогулянками й розмовами все-таки відносини не обмежилися. Одного разу я запросила його в гості в надії на близькість. Він не відмовився і ми стали коханцями.

Згодом він почав скаржитися на важке життя з дружиною. В цьому я бачила надію, думала, що він піде від дружини до мене. Я задовольнялася малим в надії на більше.

Жодного разу не сказала, що хочу бути з ним завжди. А він і не обіцяв спільного майбутнього. Просто приходив, коли був час і бажання, плакав в жилетку, займався запаморочливою близькістю, насолоджувався любов’ю до себе і йшов у звичайне життя.

Через три роки моє серце було розбите. Коханий чоловік пішов від дружини, але не до мене, а до іншої жінки.

Я не знаходила собі місця від злості й гніву. Все згадувала, як він говорив, що помолодшав поруч зі мною, що відчув себе знову живим.

Але при цьому вибрав бути з якоюсь іншою жінкою. Я три роки чекала його, а він зрадив, розтоптав почуття і поїхав в захід.

Найнеприємніше, що я до цього часу люблю його, всупереч зраді.

Я зрозумла ось що: Невірність коханого чоловіка завжди виявляється випробуванням, особливо якщо він відразу кається і просить дати другий шанс.

Якщо обранець буде досить переконливим, то у люблячої жінки напевно з’явиться надія, що відносини ще можна врятувати.

Однак разом з цим у неї виникне безліч сумнівів і нав’язливих думок про те, що зрада повториться знову.

Щоб визначитися з рішенням, вам необхідно зрозуміти, чи дійсно у чоловіка залишилися до вас почуття, адже якщо любов до сих пір жива, в поведінці обранця можна буде помітити певні особливості.

Якщо чоловік відкрито розлучається з іншою жінкою, заявляє, що ці відносини були помилковими і продовження чекати не варто, а після видаляє всі контакти з нею, то це явна ознака його серйозних намірів.

Особливо, якщо він робить все щиро, без можливості знову відновити контакт з цією жінкою.

Related Post

Коли дружину виписали з пологового будинку мені прийшлося навчитися готувати, це було важко, але їсти їжу з кафе вже не було силКоли дружину виписали з пологового будинку мені прийшлося навчитися готувати, це було важко, але їсти їжу з кафе вже не було сил

Кулінарні уроки від озвірілого і втомленої дружини. П’ять років тому у нас в родині сталося диво – народилася дитина. Ми з дружиною були невимовно раді. Кілька років безуспішних спроб –

Я не вільний, у неї сім’я, ми закохані. Як вчинити?Я не вільний, у неї сім’я, ми закохані. Як вчинити?

Півроку тому познайомився з жінкою. Вона заміжня, двоє дітей. У мене теж є партнерка, ми з нею досить довгий час разом і любимо одне одного. Але ось біда прийшла, звідки

Асі зовсім байдуже на те, що всі її хлопці одруженіАсі зовсім байдуже на те, що всі її хлопці одружені

Моя подруга Ася постійно натикається на одружених чоловіків. Михайло, її перший коханець, ненавидів свою дружину, але і йти від неї категорично не хотів. Молода дружина підозрювала чоловіка в зрадах, так