Нетрадиційна сім’я: один тато + дві мами

Пишу не хвастощів заради і не для того, щоб на мене вилили відро бруду в коментарях. Цікаво дізнатися реальну думку людей про те, що вони реально думають про сім’ях, де відразу кілька мам, а не одна.

Мої родичі після того, як дізналися про те, що ми живемо у такий незвичний спосіб (ЖМЖ) не розмовляли зі мною майже рік. Мама насамперед запитала, чи не пов’язана моя поведінка з релігією. Спойлер: ні, не пов’язана взагалі жодним чином.

Наші потрійні відносини розвинулися з жарту. Мені дуже подобався хлопець моєї подруги і я як би заради приколу запитала у неї, не поділиться вона чоловіком на вихідні, тому що “дуже треба”. Вона жартома сказала, що тільки під її наглядом. І як би прикол злегка вийшов з-під контролю.

Скажу чесно, спочатку було просто амбец як стрьомно і некомфортно. На наступний день ми поїхали на озеро і провели на рибалці весь день.

Валялися в гамаках, варили юшку. Я зрозуміла, що це ті люди, з якими я хочу бути завжди поруч. Не можу навіть описати повністю те почуття, яке мене наповнює, коли я перебуваю поруч. Це навіть не любов, ні … Це як узяти флакон, влити туди 20% затишку, 20% теплоти, 20% розуміння, 20% пристрасті і 20% обожнювання.

Після того, як ми почали жити втрьох, то досить багато наших друзів (в тому числі і спільних) відвалилися з кола спілкування.

На роботі я не присвячую колег в те, що живу “дивним” шлюбом. Думаю, що вони не оцінять. Та й не їхня це справа. Вони тільки колеги, нічого більше. Це одна з причин, чому ми не ведемо публічні сторінки в соцмережах.

Скоро відсвяткуємо 10 років спільного життя. Всі злі язики, які обіцяли нам швидке розставання, помилилися.

Ми ні до кого не ліземо, нічого не пропагуємо. І не доводимо. Просто це “наша чортова справа”.

Скажіть по-чесному, ви засуджуєте таких людей, як ми? І якщо засуджуєте, то напишіть чому.

Related Post

Повідомлення для тих, хто намагається будувати відносини з чужими чоловіками! Прочитайте, щоб знати чим все обернетьсяПовідомлення для тих, хто намагається будувати відносини з чужими чоловіками! Прочитайте, щоб знати чим все обернеться

Він старше, одружений, є дитина. Кидати дружину він не думав, про що сказав відразу. 3 роки в ролі коханки, все влаштовувало обох. Після того, як дізналася його дружина відносини припинилися,

Гидко, коли тебе постійно оцінюють за зовнішніми параметрами…Гидко, коли тебе постійно оцінюють за зовнішніми параметрами…

Чи не шматок м’яса! Гидко, коли тебе постійно оцінюють Прочитала пост про те, як чоловік пішов посеред побачення. І, чорт забирай, як же я добре його розумію! Часом теж хочеться

facebook