fbpx

Невістка моя вирішила поселити мене в комірчину, і це в власному домі

Відколи діти переїхали до мене, мені в моєму будинку місця немає, бідкається Анна Ігорівна. Уявляєш, каже вона до подруги, це ж як треба до такого дійти, щоб рідну матір майже не в комірчину перемістити.

У нас будинок, ну ти ж була там, пам’ятаєш. 3 кімнати. Дві великі, просторі, а одна така в кінці коридору з маленьким вікном, там де багато речей скидано. От вони мене туди і хочуть переселити.

Спальню забрали собі, я і не проти була, адже молоді, треба думати про те, щоб налагоджувати життя, велику кімнату дитині віддали, тобто спочатку до мене переселили, а тепер і мене звідти хочуть попросити.

Кажуть, що в маленькій теж ліжко стоїть, ну так, речей там багато лежить непотрібних, але ж я всеодно весь день проводжу в будинку на кухні чи ще деінде, а в маленькій кімнаті так, поспати просто.

Воно то наче б то так, і я не проти, щоб не заважати невістці, коли вона дитину спати вкладає, а я вже відпочити хочу, то щоб в одній кімнаті не товктися, але разом з тим, кімната дитяча то прохідна, мені не рипни там, не грюкни, підлога стара, то і ходити треба навшпиньки.

Мало що мені знадобиться в моїй комірці, чи окуляри, чи телефон, чи річ якась. То я маю приходити повз малого, будити його.

А ще, Оля, невістка моя, заявила що треба злам весь викинути. Хлам, це вона мала на увазі банки мої для консервації, різні садові і побутові прилади які лежали складені на вулиці в гаражі.

Кому вони заважали, не розумію, адже вона за 6 років життя всього 3 рази в гараж зайшла, банки мої заважають, розумієш. Скоро і я тару всім заважати такими темпами, бідкається Анна Ігорівна. Не знаю що порадити, адже син і невістка найдорожчі люди, як бути?

Related Post

Мама давно не допомагає дівчинці вдягатися. Одного разу донечка сказала, що вона дорослаМама давно не допомагає дівчинці вдягатися. Одного разу донечка сказала, що вона доросла

Сьогодні Світлана поспішає в дитячий садок. Артем не встигає забрати Аню, тому черга її. На завтра вони планують поїхати відпочивати за місто, на природу. Такі поїздки подобаються їм усім. Світлана

“А мені не потрібен поганий наречений, хочу найкращого!”, – шукала Неля перебираючи чоловіків…“А мені не потрібен поганий наречений, хочу найкращого!”, – шукала Неля перебираючи чоловіків…

Хочу розповісти одну історію. Жила одна дівчина, все її думки були зайняті тим, як зустріти ідеального чоловіка. Але час минав, були різні хлопці, але після першої зустрічі, вона вже знала