ЦЕ EASY Життєві історії Невістка моєї подруги її виставила за двері, а я підтримала

Невістка моєї подруги її виставила за двері, а я підтримала

Світлана постійно на роботі скаржиться на свою невістку. Ми приблизно в одному віковому так скажімо просторі, тому хочу замітити, що мені дуже важко її зрозуміти. В мене так само є дитина, син 24 роки, теж одружений, вже теж внучка є, віком така ж як і Свєтина.

Але з невісткою мені пощастило більше. Моя Люба дуже чуйна і добра, не те що Соня в Свєтки, огризається, постійно чимось невдоволена, може свекруху ледь не послати.

Ми всім відділом в невеличкій конторі обговорювали невістку Свєти. В наших світлих головах звісно ж оселилася ідея вивести цю недолугу дівчину на чисту воду. І перше що ми зробили, це напросилися в гості.

Нещодавно Соня народила ще одну дитинку, тому в честь родин ми вирішили принести подарунок і відвідати її квартиру, так, невзначай. Попередили Свєту, сказали про свій задум.

А ще просили щоб вона невістці натякнула що ми знайдемо, адже не хотілося вже зовсім її застати в безладі. Мало які в неї плани були. Могла б і відвертітися, тому треба щоб вона була в курсі, щоб нікуди не ділася.

В той день ми купили красивий костюмчик, підгузки, іграшки і поїхали з дівчатами вітати найкращу в світі невістку нашої подруги. Те що вона була здивована, то м’яко кажучи.

Свєта запізнювалася, а Соня сказала нам що її ніхто не попереджав. Вона стояла з немитою головою, діти перевертали будинок, мені стало її шкода.

Ми просто відправили дівчину в душ і по магазинам, додавши деяку суму коштів до подарунку. А самі прийнялися за прибирання, прання, їжу.

Треба сказати, що той безлад, який на перший погляд панував в квартирі розгребли за 10 хвилин. Дівчина виявилася акуратною і скромною.

Все що казала про неї Свєта – брехня. А з безладу тільки не прасовані речі і дещо дитяче. Звісно що за день вона набігалася і не встигла все прибрати.

Коли приїхала Свєта ми впустили її в квартиру, вона зайшла і побачила що все сяє. Спитала де Соня, ми відповіли, що кинула на нас дитину і десь побігла, Свєта почала кричати, що вона побігла до коханця, по нас подзвонила своєму синові.

Я потім Дімі сама все пояснила. Тепер ми з нею всім відділом не спілкуємося. А завершенням вечора стало те, що коли прийшла Соня, то накрила нам стіл, подякувала за подарунки, а Свєті сказала, щоб ноги її не було біля дитини. І права.

Related Post

Я виліпила нормального чоловіка з бабія, а тепер покохала іншого…Я виліпила нормального чоловіка з бабія, а тепер покохала іншого…

Мені 26 років. Протягом 4-х років зустрічаюся з хлопцем. Мені відомо, що спочатку наших відносин з його боку були зради. За статевий зв’язок достовірно не знаю, але дзвінки, зустрічі і

Поки консьєржка розповідала свої звичні байки, хлопці встигли розбити чашкуПоки консьєржка розповідала свої звичні байки, хлопці встигли розбити чашку

Моя подруга Юля не розуміла себе від щастя, коли нарешті придбала власне житло неподалік від центру міста. Якщо бути чесною, то квартира була не надто великою, але в хорошому районі,

В останні місяці я з нею став частіше спілкуватися і наші розмови наодинці мені западають глибоко в душуВ останні місяці я з нею став частіше спілкуватися і наші розмови наодинці мені западають глибоко в душу

Рік тому до нас у місто переїхала одна дівчина, мені та моїм друзям вона була знайома, тому що все дитинство ми ходили в один дитсадок. На День Міста вона підійшла