fbpx

Невістка моєї подруги її виставила за двері, а я підтримала

Світлана постійно на роботі скаржиться на свою невістку. Ми приблизно в одному віковому так скажімо просторі, тому хочу замітити, що мені дуже важко її зрозуміти. В мене так само є дитина, син 24 роки, теж одружений, вже теж внучка є, віком така ж як і Свєтина.

Але з невісткою мені пощастило більше. Моя Люба дуже чуйна і добра, не те що Соня в Свєтки, огризається, постійно чимось невдоволена, може свекруху ледь не послати.

Ми всім відділом в невеличкій конторі обговорювали невістку Свєти. В наших світлих головах звісно ж оселилася ідея вивести цю недолугу дівчину на чисту воду. І перше що ми зробили, це напросилися в гості.

Нещодавно Соня народила ще одну дитинку, тому в честь родин ми вирішили принести подарунок і відвідати її квартиру, так, невзначай. Попередили Свєту, сказали про свій задум.

А ще просили щоб вона невістці натякнула що ми знайдемо, адже не хотілося вже зовсім її застати в безладі. Мало які в неї плани були. Могла б і відвертітися, тому треба щоб вона була в курсі, щоб нікуди не ділася.

В той день ми купили красивий костюмчик, підгузки, іграшки і поїхали з дівчатами вітати найкращу в світі невістку нашої подруги. Те що вона була здивована, то м’яко кажучи.

Свєта запізнювалася, а Соня сказала нам що її ніхто не попереджав. Вона стояла з немитою головою, діти перевертали будинок, мені стало її шкода.

Ми просто відправили дівчину в душ і по магазинам, додавши деяку суму коштів до подарунку. А самі прийнялися за прибирання, прання, їжу.

Треба сказати, що той безлад, який на перший погляд панував в квартирі розгребли за 10 хвилин. Дівчина виявилася акуратною і скромною.

Все що казала про неї Свєта – брехня. А з безладу тільки не прасовані речі і дещо дитяче. Звісно що за день вона набігалася і не встигла все прибрати.

Коли приїхала Свєта ми впустили її в квартиру, вона зайшла і побачила що все сяє. Спитала де Соня, ми відповіли, що кинула на нас дитину і десь побігла, Свєта почала кричати, що вона побігла до коханця, по нас подзвонила своєму синові.

Я потім Дімі сама все пояснила. Тепер ми з нею всім відділом не спілкуємося. А завершенням вечора стало те, що коли прийшла Соня, то накрила нам стіл, подякувала за подарунки, а Свєті сказала, щоб ноги її не було біля дитини. І права.

Related Post

Шанс на нові відносини і справжню любов подарувала випадкова дівчинаШанс на нові відносини і справжню любов подарувала випадкова дівчина

Кажуть, що неможливо змусити себе полюбити. Але чи так це? Я розповім про своє перше кохання. З нею ми познайомилися в одному з найкрутіших таборів. Нас направили в старший загін.

“У мене серце купається в молоці і меді, коли я чую, як ти смієшся”, – сказав Роман Олі“У мене серце купається в молоці і меді, коли я чую, як ти смієшся”, – сказав Роман Олі

– Знаєш, про що я думаю? – Ні, про що? – Яка земля під цим зеленим пальто з трави, чорниці, стріли пшениці; які скарби заховані в цьому ягідно-павутинному царстві. Про