Перейти до вмісту

Невістка натякала на зраду та я подумала що вона про себе каже

Особливо тісно я з сестрою чоловіка ніколи не спілкувалася, але дівчина вона непогана, ми так зустрічалися на святах у свекрів, іноді до племінників забігала, але рідко.

А тут приходить і каже мені, от, каже, у мене подруга є, дуже близька, я її люблю як себе, і дитинка в неї маленька така як у нас з тобою, але я нещодавно дізналася що її чоловік їй зраджує. Сиджу і думаю, сказати чи ні?

Я звісно ж відразу зрозуміла що мова не про подругу йде, а про неї, хоча б ніколи не подумала що зять мін би їй зрадити, він з виду такий правильний, кохає її, це ж видно. Я навіть розгубилася трішки, таке питання мені в росплох застало.

Якби Люда не була така розгублена і знервована я б і не подумала нічого такого, але зразу було видно що її це теж стосується. От я і зробила висновок що це не про подругу а про неї, просто признатися боїться.

Я кажу, так, може здалося тобі, чи ти неправильно все зрозуміла, може то колега, сестра, знайома кінець кінцем? – Ні, я ж то і подругу давно знаю, а чоловіка її ще довше, не здалося, я всіх їх родичів теж знаю і друзів, не здалося точно.

Я сама вже сіла і задумалася, якби дійсно так сталося що я дізналася про чиюсь зраду чи стала б розповідати, чи вмішувалася, чи дала б можливість їм самим розібратися, не знаю.

Уточнила деталі, мені Люда і розповіла, що бачила як вони в обнімку з готелю виходили, там де кінотеатр новий зараз, цілувалися, її не побачили, вона сховалася. Ми поговорили, я її заспокоїла, сказала щоас на місця все розставить.

Може просто подрузі натякнути, але не розповідати всього, чи з чоловіком подруги поговрити по душам. А сама не на жарт розхвилювався за сім’ю невістки, адже в низ так все добре складалося.

Люда чай випила, заспокоїлася і пішла. Ввечері я хотіла чоловікові все розповісти та якось нагоди не було. А на наступний день закидала речі в пралку, і знайшла квитки 2 штуки на кіно, останній ряд, вечірній сеанс, він тоді якраз на роботі затримався. В мене слів немає, то ця подруга я, не Люда, чого ж вона мені зразу не сказала, що тепер робити, вдати що я нічого не знаю?