Невістка різко сказала, що це її дача та ключі від дому вона мені давати не збирається

Нещодавно моїй невістці дістався невеликий спадок від її бабусі. Гроші невеликі, звичайно, квартири на них не купиш.

Діти довго думали, як краще розпорядитись цими грошима. І вирішили купити собі дачу за містом. Я підтримала їхнє рішення. Адже дача – це чудово. Можна їздити туди відпочивати. У них незабаром малюк з’явиться, а йому корисне свіже повітря.

Вони підшукали варіант, який їм якраз по грошах. Взяли невеликий старий будиночок у селі. Що сказати, стан тієї ділянки залишає бажати кращого. У будинку багато мотлоху. На ділянці потрібно викосити, вирубати кущі та розібрати старий сарай.

Загалом роботи хоч греблю гати. Але хто це робитиме незрозуміло. Невістка при надії, а син сам не їздитиме за місто.

Тоді у мене виникла ідея допомогти дітям. Адже я все життя мріяла про будинок у селі. Після того, як не стало чоловіка, мені хотілося виїхати з міста. Бетонні стіни прямо тиснули на мене.

Я навіть думала купити собі дачу, але грошей не вдалось зібрати. От я й подумала, що можу сама поїхати до дітей на дачу, допомогти з прибиранням.

Мені ж нескладно було б розібрати мотлох і упорядкувати ділянку. Зі складними роботами міг би син допомогти. Так би привели будиночок потроху до ладу. Мені сподобалася ідея, я вже планів набудувала. Вирішила поділитися із сином.

Син якось не надто радісно відреагував на мою пропозицію. Тільки й сказав:

“Мам, це дача Олі, треба в неї спитати”.

Мені це одразу не сподобалося. Як це її дача, якщо вони подружжя? Але я все ж таки вирішила подзвонити невістці і запитати особисто. Вона відповіла різкою відмовою. Сказала, що це її дача та ключі від дому вона мені давати не збирається.

Чесно кажучи, мене це сильно зачепило. Вона просто не розуміє, що з немовлям на руках вона сама на тій дачі нічого не зробить. А син сам туди не їздитиме. Таке враження, що вони й не поспішають там нічого робити. Навіщо купили?

Не розумію, чому вона відмовляється від допомоги, якщо я сама пропоную. Я не претендую на власність, просто вирішила підтримати їх. Мені ж не важко, я б і свою душу порадувала, і дітям допомогла. Не знаю, як їх переконати?

You cannot copy content of this page