fbpx

Невістка страх і совість втратила, лінується готувати,то годує своє чадо моїми продуктами

У нас тут дилема. Кожне літо ми збираємося у батьків чоловіка з своїми сім’ями, з дітьми. Цього літа також. Дача батьків знаходиться м’яко кажучи не в самому цивілізованому місці.

До найближчого магазину 6 кілометрів, дача посеред лісу. Та мене лякає не це, а відношення моєї невістки до чужих дітей і речей.

Я спеціально запаслася на цих 2 тижні дитячими соками, молоком, йогуртами та іншим, для того, щоб спокійно відпочивати і н побігати як вжалена по лісі, не шукати молоко, якого там точно немає.

Моїм дітям 1 рік і 2 роки. Тобто ще дуже і дуже маленькі. Насті, моєї невістки дитина має 10 місяців, вона перевела її на штучне вигодовування вже давно, не хоче дитя молока, хоч кілка на голові теши.

Чоловікам всеодно, це ж як Божий день ясно. Їм аби м’ясо, риболовля і щось крепке. А я, якщо чесно вже з розуму сходжу. Бо мої діти теж груди не беруть, та і молока давно в мене немає, ми тільки 3 дні на дачі ча запасів ще на 2 максимум лишилося.

Це не тому, що я погана мати, а тому що Настя своїх двох нашими пюрешками годує. Я ж то не проти, але модна було як мінімум дозволу спитати, а ще, хотілося би розуміти навіщо пюрешки і смузі, які розраховані на 7 місяців давати дев’ятирічному хлопцеві, старшому Настиному сину?

Я намагаюся чоловіку якось коректор натякнути, але він не чує. Коли Насті прямо сказала, то вона руками розвела, мовляв зажала для дитини.

Та не зажала, але хто поїде в магазин, і де в селі шукати якісні дитячі баночки з харчуванням. А тепер на мене напали всім сімейством, що мені шкода їжі для рідних племінників.

Та хіба ж шкода, є ще фрукти, бери і радій, але фрукти треба мити, чистити, овочі взагалі готувати, а так дитину в 9 років смузі запхали і все. І скільки ж там тієї пюрешки, такому на 1 зуб, йому за раз 3-4 пачки треба.

В своє виправдання хочу сказати, що я своїм готую і супи, і кашки різні, можу ж поділитися, лишається багато, кілька разів пропонувала, але знову ж таки дитину треба погодувати, а тут паска соку, пачка пюре і пів дня спокій. Чи я не права і щось не розумію, чи мені дійсно на голову вже сіли?

Related Post

8 осіб, які довго прожили за кордоном, розповіли про те, що потрясло їх на батьківщині8 осіб, які довго прожили за кордоном, розповіли про те, що потрясло їх на батьківщині

Коли ми приїжджаємо в незнайому країну, то в тій чи іншій мірі відчуваємо культурний шок. Чим більш досвідченими мандрівниками ми стаємо, тим рідше нас дивує місцевий колорит, проте від зворотного,

Не розумію, чоловік мені зраджує або я зійшла з розумуНе розумію, чоловік мені зраджує або я зійшла з розуму

За два місяці до Нового року у нас зіпсувалися відносини з чоловіком, на мої спроби щось вирішити він тільки відмахувався. Я ревнувала його. Він заговорив про розлучення. А після Нового