Невістка забастовку вчинила, а ми і підтримали її, сина не нагодували

Приходить ввечері син з онуком, і каже, мамо, тату, є щось смачне поїсти? Ну ми ж подумали, що він з роботи, голодний, синтезі школи теж не їв. Але виявилося що все зовсім не так.

Наша невістка вчинила забастовку вдома. Виявляється вона прихворіла, і кілька днів не ходила за покупками, на роботі відгули взяла.

Так от, просила в сина нашого, щоб той по списку все купував. Ну, а син, ще той, не буду казати слів поганих, що купив, що ні.

От йому невістка з того що є і зварила, вермішель без солі, бо сир сказав що не страшно, вертатися в магазин не буде, салат теж без солі і без олії, і котлети напівфабрикати в мікрохвильовці нагріла, а що робити, олії ж нема.

Син так посидів 2 дні на харчах і вирішив виказати невістці своє фе. То вона тепер взагалі готувати перестала. Прийшов їсти просить, я як мати вже борщик почала сипати, а батько за тарілку і в смітник, разом з ложкою і мискою.

Сина як підірвало, з батьком посварився. Але згодом заспокоїлися обидва. А батько каже, пішли сину, треба полицю повісити, дав синові в руки дощечку, показав куди, ні цвяхів тобі, ні молотка, ні бодай квитків металевих якихось чи кріплень.

Син дивиться на нього, я теж, думаю, чоловіче, чи ти з глузду з’їхав. А тато наш каже, а що, за групами до гаражі ще раз іти, ні, якось так давай. Син покрутив ту полицю в руках, і сказав що він все зрозумів, больше їжі в нас не просив.

Related Post

Друга дружина подарувала мені справжнє життя, просто зігравши у ньому свою роль. Це моя головна нагородаДруга дружина подарувала мені справжнє життя, просто зігравши у ньому свою роль. Це моя головна нагорода

Мій перший шлюб швидко розпався. Для мене це була катастрофа, але вона мала статися. Проте це був лише початок. Рік минув і у мене почалися проблеми зі здоровʼям. Було трохи