fbpx

Невістка забастовку вчинила, а ми і підтримали її, сина не нагодували

Приходить ввечері син з онуком, і каже, мамо, тату, є щось смачне поїсти? Ну ми ж подумали, що він з роботи, голодний, синтезі школи теж не їв. Але виявилося що все зовсім не так.

Наша невістка вчинила забастовку вдома. Виявляється вона прихворіла, і кілька днів не ходила за покупками, на роботі відгули взяла.

Так от, просила в сина нашого, щоб той по списку все купував. Ну, а син, ще той, не буду казати слів поганих, що купив, що ні.

От йому невістка з того що є і зварила, вермішель без солі, бо сир сказав що не страшно, вертатися в магазин не буде, салат теж без солі і без олії, і котлети напівфабрикати в мікрохвильовці нагріла, а що робити, олії ж нема.

Син так посидів 2 дні на харчах і вирішив виказати невістці своє фе. То вона тепер взагалі готувати перестала. Прийшов їсти просить, я як мати вже борщик почала сипати, а батько за тарілку і в смітник, разом з ложкою і мискою.

Сина як підірвало, з батьком посварився. Але згодом заспокоїлися обидва. А батько каже, пішли сину, треба полицю повісити, дав синові в руки дощечку, показав куди, ні цвяхів тобі, ні молотка, ні бодай квитків металевих якихось чи кріплень.

Син дивиться на нього, я теж, думаю, чоловіче, чи ти з глузду з’їхав. А тато наш каже, а що, за групами до гаражі ще раз іти, ні, якось так давай. Син покрутив ту полицю в руках, і сказав що він все зрозумів, больше їжі в нас не просив.

Related Post

Солодощі, безкінечні мультики, іграшки пакетами, чіпси, все що тільки можна і не можна дозволяти дитиніСолодощі, безкінечні мультики, іграшки пакетами, чіпси, все що тільки можна і не можна дозволяти дитині

Ми переїхали в нову зйомну квартиру поближче до невістки і чоловікового брата. Так вийшло, що вони були хрещеними мого Микитки, а через місяць і самі одружилися. В забобони я не

Ніколи не зрозумієш людину, поки не прийдеш її шляхНіколи не зрозумієш людину, поки не прийдеш її шлях

Таїсія Леонідівна, 48 років, життєрадісна особа. А я завжди була вражена її спрагою до життя. Ця жінка простотнемвміє по іншому. А от Люда, наша співробітниця постійно їй заздрить. Одного разу

Люда постійно після прання чоловікових штанів виймала з машинки мокрі купюриЛюда постійно після прання чоловікових штанів виймала з машинки мокрі купюри

Так уже повелося, що вони одне одному довіряють у всьому. Завжди, у всіх питаннях – абсолютно! Зате скільки купюр вона пересушила і перепрасувала вже за їх щасливе сімейне життя. Всяких-різних: