Перейти до вмісту

Ні, просто тато не хотів платити гроші

До нас в садочок прийшов хлопчик. Тато хлопчика вирішив познойомитися з вихователями, группою, зайшов у спальню.

Привітний, з посмішкою, багато чим цікавився: скільки в групі дітей, чи зимою не сильно холодно, в загальному, про різне запитував.

Проблеми почались пізніше, коли виявилось, що спальня не розрахована на таку кількість дітей і хлопчику довелося спати в групі:

–Мій син спить тільки на квадратній подушці, ми принесемо таку в групу! (Ага, і постільну білизну принесіть, три комплекти… Можете і матрас з дому принести і кота не забудьте, звичайно… так не можна),–Сніданок так рано, ми пізніше приходимо, бо я працюю з 10 години!

Дасте сніданок, коли я приведу дитину! (Режим дня? Ха! Та кому він потрібний…А давайте цілодобовим садочок зробимо, чому ні?).

–О, а чому це ви не лікуєте дітей?! У мене рекомендації від лікаря, нам ліки по годинах потрібно приймати. (Ну то приймайте препарати вдома, няню найміть чи бабусю попросіть, здоровим дітям не потрібні ліки).

–Які ще платні зайняття, ми нічого відвідувати не будемо! (Як хочете, ми не примушуємо).

-А ви казали, що все добровільно, а тепер гроші на якісь канцтовари збираєте-, я буду скаржитись, садочок має бути цим забезпеченим! (Звичайно має бути забезпеченим, тому нам видали мінімум миючих засобів.

А для занять – нічого, будемо рвати папір і робити хмарки чи сніг – це вже наскільки фантазії вистачить. А малювати будемо буряком, якраз сьогодні в меню червоний суп, то якийсь шматочок і залишиться)).

Нічого купувати не будемо, це ви повинні забезпечити мою дитину канцтоварми (звичайно, що нам шкода, чи що).

-А чому це в мого хлопчика брудні штани? Що значить впав, а ви де були? (Недалеко була, не вспіла підстелити соломки під вашого синочка, щоб йому м’яко було падати. Чи що Ви скажете потрібно підкладати?)

Якщо чесно, то ми уже втомилися від постійних придирок і нападок. Я уявляю, як в попередньому садочку їм вслід помахали всі дружно платочок і побажали більше не повертатись.

Питаю в хлопчика: -А ви в наш садочок перейшли, бо переїхали? Ні, просто тато не хотів платити гроші.