ЦЕ EASY Життєві історії Ні собі, ні людям: 3 жадоби за знаком зодіаку

Ні собі, ні людям: 3 жадоби за знаком зодіаку

Можна по-різному ставитися до опису знаків зодіаку: зрозуміло, той факт, що хтось народився під знаком, наприклад, Лева, не означає, що він повністю відповідатиме опису цього знака по гороскопу. Але все ж таки є у представників різних знаків риси, виражені настільки яскраво, що саме через них ми часом говоримо: «О, ну це типовий Водолій».

З любов’ю до грошей і нелюбов з ними розлучатися така ж історія. Всі люди по-різному заробляють і витрачають гроші, але є три знаки, у яких небажання витрачати часто перетворюється на жадібність.

Діва

Почесне перше місце віддамо Діві. Діви не жадібні, вони просто господарські. Це ті самі персони, які, з одного боку, вміють дуже непогано заробляти, з іншого — взагалі не бачать причин купувати нову сорочку, доки стара ще не до кінця протерта на ліктях. А коли протреться… Правильно, з неї можна зробити нову сорочку з короткими рукавами. Не жадібність, а господарність!

Жарти жартами, але Дівам притаманний природний аскетизм. Вони дійсно задовольняються малим, і для них це не шлях страждань та обмежень, а нормальний та комфортний стан речей. Ось тільки для їхніх близьких це може виглядати дещо інакше. Діви поширюють свій аскетичний спосіб життя і на сім’ю, щиро не розуміючи, навіщо витрачати гроші на необхідне.

«А на що ж тоді?» – задаси ти Діві питання.

«А навіщо їх взагалі витрачати?» — відповість тобі Діва.

Козеріг

Ці персони орієнтовані на те, щоб підкорювати вершини та щоб усі бачили, хто саме їх підкорив. Професійний успіх та кар’єрні досягнення для Козерога — все його життя. Але вони важливі не лише як демонстрація їх блискучих аналітичних здібностей, працьовитості, уміння планувати та інших чудових якостей, а й як спосіб заробити.

Козероги – трудоголіки, і це дозволяє їм мати дуже добрий достаток. Але саме тому, що гроші даються їм буквально через криваві мозолі, вони не прагнуть розлучатися з ними. Іноді Козеріг може помріяти про те, як поїде у приголомшливу відпустку і вже там… Але цей стан у Козерога триває недовго, адже нарада через п’ять хвилин.

Рак

Рак не те щоб жадібний, просто він занадто сильно орієнтований на сім’ю. Уявити Рака, який витрачає гроші на веселу подорож, коли в будинку немає другого комплекту фіранок на кухню та нового кухонного комбайна, просто неможливо. Якщо Рак живе з людьми, яким побутовий, скажімо так, достаток, так само важливий, як і йому, проблем не виникає.

Але якщо хтось у сім’ї тільки заведе мову про те, що, може, витратимо трохи грошей не на потрібне, а на приємне, Рак відразу вирішить, що домашні його ненавидять і не цінують його турботи про їхнє комфортне життя. Потім замкнеться у своїй раковині, там, усередині, з усіма посвариться, на всіх образиться і ще довго ходитиме з нещасним обличчям. Дім — його фортеця, і цю фортецю Рак оснащуватиме нескінченно.

Related Post

Донька пішла зовсім із дому. Я намагалася її зупинити, вибачалася, але вона сказала, що ненавидить менеДонька пішла зовсім із дому. Я намагалася її зупинити, вибачалася, але вона сказала, що ненавидить мене

Моїй дочці Лесі п’ятнадцять років, а синові Денису дванадцять. Любимо ми їх однаково, але ось донька чомусь вирішила, що ми їй менше приділяємо уваги. Останнім часом не слухається, почала грубити,

Як то кажуть, життя — бумерангЯк то кажуть, життя — бумеранг

Як то кажуть, життя — бумеранг. Чоловік приходить з вулиці, а дружина запитує, чи холодно на вулиці. Розуміючи, що він подивиться точну температуру в телефоні, він говорить їй, що на

У чоловіка прогорів бізнес, змушує мене продати квартиру, а я лютуюУ чоловіка прогорів бізнес, змушує мене продати квартиру, а я лютую

Мій чоловік завжди чудово заробляв. Так добре, що я могла дозволити собі не працювати зовсім. Звичайно, я займалася будинком і дітьми (у нас їх двоє), тож без діла я цілими