fbpx

Нічого, Світланка поїсть, смажена, печена, варена, в салаті, яйця ще є, цибуля, гречка. Я так місяцями живу

Тільки вийшла з декрету кілька місяців як на роботу і зрозуміла, що дуже добре, що дитина в нас спокійна, не криклива, повістю врівноважена, адже є такі, що мозок виїдають за 5 хвилин.

Але тут по іншому все стало, чоловік вирішив, раз така справа, то він тепер може розслабитися і не брати стільки замовлень, нащо, я ж працюю. Місяць так було, 2, а потім мені набридло.

Тут якраз мама дзвонить що в них там біда, вона ногу зламала, хоч на 2 тижні просить приїхати, а там уже щось вирішать, може брат потім буде ще кілька тижнів.

Я з сім’єю розлучатися не хотіла, але 2 тижні, то не та багато, на роботі поговорила, то мені роботу віддалено дали додому, я на диво з нею швидко справилася, і те що мала робити 2 тижні зробила по суті ще до від’їзду за кілька ночей.

Але посварилася перед цим з чоловіком. Чоловіки, вони ж завжди такі, кажуть що жінка не вміє бюджетом розпоряджатися, якраз таки ні, це чоловіки тратять гроші на всілякі дурню.

От я з дуру і сказала що в мене відпустка на 3 тижні, 3 дні я вже в відпустці, ще лишилося всього 2 тижні з хвостиком, поїду маму виручати. Лишила йому 2000 гривень на 2 тижні і поїхала.

Сума не смертельна, враховуючи те, що в холодильнику було достатньо запасів, доні харчування теж було розраховано, кашки, соки, все було. Молоко тільки купуй, хліб та м’ясо іноді, якщо з морозилки не хочеш.

Пройшло всього 3 дні, а він дзвонить і просить грошей вже. А де я їх тобі любий візьму, так диви, живуть де люди, ти мені завжди кажеш, на картоплі живуть, ти ж 5 тисяч спустив на мега круті колонки, то тепер сидим на картоплі.

Нічого, Світланка поїсть, смажена, печена, варена, в салаті, яйця ще є, цибуля, гречка. Я так місяцями живу. А ще, забула сказати, не сама приїду, з братом і родичами, тому приготуй щось.

Що приготуєш? Не знаю, мабуть те саме що і я, коли холодильник пустий, а ти мені друзяк своїх тягнеш додому. Все милий, бувай, чекай за кілька днів.

Чоловік як підмінили, він тепер економить завзятіше ніж я, а ще не перебирає продуктами, якщо грошей нема то і суп їсть, видно добряче йому наша доня мізки промила, адже вона така, якщо смаколика немає, то і їсти не буде.

А хто хоче синій суп їсти? Побував в моїй шкурі, не знаю чи зробить висновки.

Related Post

Свекруха зробила подарунок, який в результаті забрала назадСвекруха зробила подарунок, який в результаті забрала назад

Кумедно якось так вийшло, ну справді. “Подарувала” свекруха Марина Володимирівна квартиру сину, але так і не переоформила її на Стаса. Ми без її відома чхнути не можемо! Та що там

Маруся побачила на власні очі зраду Роми і вона просто побігла куди очі бачать…Маруся побачила на власні очі зраду Роми і вона просто побігла куди очі бачать…

Їй було всього 15. Він на півроку старше. Вони зустрічалися 6 місяців. Рома був рідкісний козел, говорив, що любить, але зраджував …. Вона постійно дізнавалася про його зради, але дивлячись

У 39 років завела собі одруженого коханця. Мені дуже зручно, що його шкарпетки пере його дружина, до того ж до мене він завжди приходить у сорочці, яку вона йому й випрасувала. Розлучати я їх не хочу, мені так дуже зручно. Ось уявіть, у вас є заможний коханець, який виглядає пристойно й приходить тільки тоді, коли вам це потрібноУ 39 років завела собі одруженого коханця. Мені дуже зручно, що його шкарпетки пере його дружина, до того ж до мене він завжди приходить у сорочці, яку вона йому й випрасувала. Розлучати я їх не хочу, мені так дуже зручно. Ось уявіть, у вас є заможний коханець, який виглядає пристойно й приходить тільки тоді, коли вам це потрібно

Мені 39 років, красива, доглянута, можна сказати успішний підприємець – кілька фітнес-клубів і магазин спортивного харчування. Є дорослий син, навчається за кордоном. Мій чоловік, з яким ми були разом зі