Перейти до вмісту

Ніхто не зможе так викиутити ситуацію в свою користь як ображена жінка, нам всім варто в неї навчитися

Вона з Валентином розійшлася ще 5 місяців назад. Лишилося двійко дітей. Вони не були розписані офіційно, тому зібрати речі і просто піти, заявивши що ніхто нічого нікому не винен вона могла спокійнісінько.

Нова пасія Валіка буде дамою дуже жадібною і ласою на гроші. Вона потребувала звіт за всі копійки які тратив Валік на дітей. Офіційно отримати статус матері одиначки Тома не хотіла, бо в неї була непогана допомога від держави, яка б тоді анулювалася.

Саме тому варто було просто не подавати на аліменти а приймати ту допомогу яку дають. Тома не мала сильно великих запросів. Єдине що просила, так це купувати для дітей продукти, або давати гроші на них.

Мама Томи постійно лаяла доньку за те, що Тома просила в колишнього гроші. Але Тамара знала своє. Вона не розуміла чому треба відмовлятися від допомоги батька, бодай від тих копійок, навіщо показувати свою гордість, це ж для дітей.

Тим часом нова пасія все затягувала ремені Валіку. Він вирішив на 2 дітей в місяць виділяти аж 3000 гривень. Треба сказати що досить нормальна сума, як для села так ці гроші для дітей були гарною допомогою.

Але знову ж таки, після того як про це дізналася нова жінка, він перестав давати гроші. Тоді Тома зібрала дітей і завезла їх до Валіка, попросила 3 дні подивитися за ними.

Обіцяла, що якщо його жінка складе список і розрахунок скільки вона витратила на дітей, то Тома все компенсує.

Але прикинулася хворою, сказала до лікаря треба терміново. Бо як не вилікують то Валіку не на 3 дні треба буде, а на все життя до себе малих забирати. Так і зробили. Вже як ті 3 дні там пройшли Тома не знає, але список їй дали ого який.

Виявляється щоб наїстися 2 дітям дошкільного віку треба на 3 дні аж пачку гречки, 2 кілограми м’яса, 6 бананів, 2 пачки макаронів, бутилку олії, 7 літрів соку, і так по дрібницям, цибуля морква, 3 апельсина, ковбаса, сир, цукерки різні.

Тома все компенсувала, точніше купила і принесла. А потім при новій жінці каже, ну тоді так, ділимо проживання дітей навпіл.

Якщо за 3 дні вони стільки їдять, то мені будь ласка продукти на 15 днів купуйте по такому ж списку.І ткнула його в руки дружині. А ні, то на суд подам.

Судитися було не вигідно ні одним ні іншим, тому вони дійсно почали купувати все по тому списку, а тих харчів вистачало на 3 на цілий місяць з головою. Бо на кожного хитрого, є ще розумніший.