Ніколи не зрозумієш людину, поки не прийдеш її шлях

Таїсія Леонідівна, 48 років, життєрадісна особа. А я завжди була вражена її спрагою до життя. Ця жінка простотнемвміє по іншому.

А от Люда, наша співробітниця постійно їй заздрить. Одного разу з уст Люди вилетіли такі слова: “От би мені таке життя” І тут Таїсу прорвало, вона заплакала і розповіла, що ілкарі, напевно, силкуються зрозуміти, чому я ще не в могилі.

А потім додала, панове, не дочекаєтеся. Я буду жити рівно 99 років. Один рочок Вам подарую.

До саркастичного оптимізму я прийшла, коли мені поставили страшний діагноз. Доктор, по байдужій звичці мені холоднокровно повідомив, щоб я шукала досвідченого онколога.

Я не стала, вирішила жити стільки, як Бог дасть. І вже мені 55, розумієте. Хвороба не прогресує так сильно, як давали прогнози.

Зате в житті все налагодилося, чоловік став уважніший, дітки частіше приходять, робота хороша, і все виходить. Я чекала, що Люда знову зашипить своїм ядом, але не так, далеко сталося, вона підтримала. А Тая продовжила розповідати.

Гаразд, думаю, раз мені втрачати нічого, треба встигнути зробити найважливіше. Дочка тоді вчилася в інституті, чоловік працював у дві зміни.

Щомиті я насолоджувалася тим, що живу.
Люда замовкла і розплакалася. Ото ж, а для мене це був урок. Адже ніщо не падає на голову просто так, а для того щоб судити людину чи заздрити, треба розуміти в якому вона становищі.

Related Post

Слава псує людей. Зазвичай чим вище ти підіймаєшся тим сильніше падаєшСлава псує людей. Зазвичай чим вище ти підіймаєшся тим сильніше падаєш

Він ніколи не давав їй реалізуватися. Але як же гарно починалася їхня історія. Коли вони були ще студентами жити було важко, вічний брак коштів, постійні проблеми і злидні не давали

– Я звабила чужого нареченого прямо на весіллі– Я звабила чужого нареченого прямо на весіллі

Привіт всім, хто це читає. Пишу в більшій мірі для того що б виговоритися. Перед весіллям подруга запросила в гості, там був рідний брат нареченого (про кого і піде мова).