Нікому не хочеться, щоб її дитину вчив і виховував неврівноважений педагог

Моя донька навчається у другому класі, активна, займається теж із задоволенням, але вчителька чомусь віднукується про неї негативно. Каже, що поведінка погана та не уважна.

Вдома Маша каже, що вчителька у класі кричить на них постійно. Я думала, що це вона так намагається виправдати себе, але потім виявилося, що інші діти теж розповідають удома те саме. Щоб розібратися з цим, усі батьки вирішили зібратися та поговорити з учителькою після уроків.

Коли сказали їй про це, вчителька довго не погоджувалася, посилаючись на зайнятість, і все відкладала зустріч з нами. Ми так і вирішили, що якби була проблема з дітьми, і вчителька справді переживала за них, то вона сама б негайно зібрала нас, але нам довелося довго чекати з нею зустрічі.

Ірина Борисівна за цей час, напевно, добре підготувалася і все продумала, бо збори почалося одразу з того, що наші діти дурні, ліниві та неслухняні. Є у неї й «улюбленці», яким вона ставить хороші оцінки, видає заохочувальні грамоти після кожної чверті, а нашим дітям каже, що не заслужили.

Після цього моя дочка йшла зі школи зі сльозами на очах від образи, і всю дорогу питала в мене, чому їй не дали таку саму грамоту. Адже діти всі розуміють, що ті, хто отримав грамоту, не так і добре навчаються, а просто ходять на додаткові заняття до цієї ж вчительки, які оплачують батьки.

В інших же зайвих грошей на це немає, та і я, наприклад, вважаю, що моїй дитині такі заняття поки не потрібні, самі справляємося, не кажучи вже про гроші.

Коли ми всі сказали, що будемо скаржитися директорові, Ірина Борисівна одразу змінила тему, почала казати, що робота у неї важка, маленька зарплата. Сказала, що вдома двоє маленьких дітей, від яких вона втомлюється, а тут теж діти неслухняні, ось вона іноді і зривається на крик, про що зараз шкодує, і вибачається перед дітьми.

Всі ми люди і розуміємо її, але нікому не хочеться, щоб її дитину вчив і виховував неврівноважений, постійно з поганим настроєм, педагог. Вирішили поки залишити все, як є, адже нікому не хочеться влаштовувати скандал.

А з донькою хочу поговорити окремо. Пояснити що вчитель, роблячи зауваження, бажає тільки добра і тому треба поводитися відповідно, з повагою. А що ще лишається?

You cannot copy content of this page