Ніщо не може змусити мене відмовитися від солодкого, через це я набрала вагу

Мені 32, я після народження другої дитини я набрала до своєї зайвої ваги ще десяток кілограмів. І весь час мрію змінити свій раціон (знаю про дієти і правильне харчування майже все), але як зачарована побачивши солодкого я геть-чисто забуваю про дані самій собі обіцянки. Можу цілий день без зупинки кожні пів години пити чай із солодким.

Мій чоловік зовсім не переживає про те, що я набрала вагу, вважає, що мені не потрібно худнути (не ревнивий, впевнений у собі, любить мене дуже) і мені якось спокійно, але я засмучена і періодично депресую з цього приводу.

Щодо коханців. Я цікава жінка, виглядаю молодшою за свої роки, постать пропорційна, але чоловіки (ті, які мені подобаються) не звертають на мене уваги, з чого я роблю висновок, що мені потрібно схуднути. Але з іншого боку, я спроби залицянь інших чоловіків відрізаю на корені, загалом патологічно вірна дружина. Це до речі тим, хто вважає, що коханці вирішують усі проблеми.

Я вище сказала, що зі сказаного роблю висновок, що мені потрібно схуднути, але це не зовсім так: я і сама люблю, коли я струнка, одразу стаю щасливою та впевненою у собі. Загалом мені здається, що це апатія.

У мене 4-та стадія ожиріння, я налякана, але не знаю, як зупинитися. Начебто все перепробувала, навіть шкідливі БАДи, але віз і нині там. Хочеться вірити в диво, прокинутися від жахливого сну. Іноді уявляю, що мій живіт на блискавці розстебну, зніму з себе цей страшний маскарадний костюм, розсміюся і зітхну з полегшенням.

Хочеться, щоб люди помолилися про моє лікування від ожиріння раз і назавжди. Давайте щодня, перед сніданком, яким би солодким він не був, молитимемося про те, щоб такі, як я, впоралися зі своєю обжерливістю і стали стрункими. Адже так приємно, коли нас оточують здорові, красиві, стрункі, впевнені в собі, самодостатні люди, що світяться.

За місяць Новий рік, тому наостанок хочеться від щирого серця побажати всім вам, дорогі читачі цього сайту, хорошого року. Здорового, успішного та щасливого вам року.

 

Related Post

10 років зустрічаюся з чоловіком, у якого інша сім’я10 років зустрічаюся з чоловіком, у якого інша сім’я

Мені тридцять років, десять з них я в стосунках з одруженим чоловіком. Мені з ним добре: він мене забезпечує і по-своєму любить. Я теж відчуваю до нього щось схоже на