Перейти до вмісту

Нова невістка пригрозила, що зараз подзвонить кому потрібно

Молоде подружжя після весілля змушене було проживати з мамою чоловіка. Свекруха не любила свою молоду невістку і постійно її критикувала, хоча причин для цього не було.

Дівчина працювала по дому, чоловікові не зраджувала. Взагалі була ідеальною дружинлю. Але свекрусі все було не так. Молоді вирішили її провчити і, врешті-решт, припинити постійну критику в адресу дружини.

Одного разу молода дружина раптом зникла. Свекруха єхидно і каже сину: “Ось і кинула тебе! А я казала, що така дружина і даром не порібна!”

Раптом в двері постукали. Свекруха відчиняє двері, а перед нею стоїть жінка легкої поведінки: “Добрий вечір, мама, я нова наречена вашого сина. Разом тепер будемо жити!”.

Свекруха остовпіла,а її син з великим задоволенням запросив гостю в дім. А потім почалося найцікавіше. Нова невістка приходила додому після опівночі, кликала свекруху пити чай або щось покрепше.

Діставала з шафи її речі і носила. Повертала речі брудними – просто кидала їх у пралку. Запрошувала додому своїх подруг і вони до ранку співали караоке. Жінка почала жалітися сину.

А син лише відповів: “Тебе ж не влаштовувала попередня невістка, ось тобі нова“. Нова невістка ще й критикувала свою свекруху, казала, що у них дома брудно і одяг у свекрухи якийсь старомодний.

А коли свекруха намагалася посперечатися, то нова невістка прогрозила, що зараз подзвонить кому потрібно і її швидко втихомирять. Потім в гості заявився буцімто брат невістки і почав приставати до свекрухи.

Свекруха знову почала жалітися сину, а він відповів, щоб не придумувала. Пройшов тиждень, на свекруху без жалю вже і не можна було дивитися. Вона була знесилена і просила сина повернути попередню невістку.

Повернулася справжня дружина, а підставна пішла. Підставну дружину вони відшукали в місцевому театрі і та залюбки спробувала себе в новому амплуа.

Після того випадку свекруха стала тихіша за воду і слова кривого не говорила своїй невістці. Так молодята провчили критикуючу свекруху і відновили спокій в сім’ї.