Нова подруга дружини захопила її езотерикою

Дружина кілька місяців тому завела нову подругу на дитячому майданчику. Я був радий, що їй тепер є з ким спілкуватися, а не тільки з сином трьох років. Подруга з нею постійно в чаті, ворожать за допомогою якоїсь магії на все – від завтрашньої погоди до нашого з нею спільного майбутнього. Боюся, що езотерика до добра не доведе.

Вадим, 34 роки. Порада від психолога.
Вадим, ваша тривога зрозуміла. Поведінка дружини різко змінилася, як і теми ваших з нею розмов. І, судячи з усього, в них ви не відчуваєте себе впевнено: не можете підтримати езотеричну бесіду. Але я б запропонувала подивитися на ситуацію очима дружини. З листа незрозумілі подробиці, тому буду фантазувати – а ви перевіряйте.

Жінка, три роки сидить у відпустці по догляду за дитиною, відірвана від звичного життя з робочою суєтою, невимушеною балаканиною про туфлі, сукні і модні бренди, чаєпиттями з колегами і корпоративами – всього того, що наповнює будні активної працюючої жінки. Її подруги залишилися в офісі, а серіал про день бабака молодої матері їм навряд чи цікавий.

Ви, гадаю, докладаєте багато сил для забезпечення сім’ї і буваєте відсутні. І ось вона знаходить на дитячому майданчику людину, яка готова з нею говорити буквально годинами – під час їх прогулянок або потім по чату. «Вільні вуха» доступні в будь-який час доби.

Що ж вони обговорюють? Прогнози вашого з дружиною майбутнього. Це те, що хвилює дружину насправді. Я б радила вам звернути увагу на ваші сімейні відносини. Навіть якщо вам здається, що все добре, придивіться: чи не стали ви жити паралельним життям, як сусіди, об’єднуючись лише в батьківські обов’язки. Свій духовний, емоційний голод дружина намагається задовольнити як може, наприклад, спілкуванням з новою подругою. Якщо її голод і спрагу спілкування зможете задовольнити ви, то ніяка езотерика і нові знайомі дружини не будуть для вас небезпечні.

You cannot copy content of this page