Новий керівник довів працівників до звільнення

У нас у проектному відділі давно вже назріла потреба у двох нових проектувальниках. Обсяг роботи значно збільшився, тому минулий керівник відділу подав заявку на розширення. Начебто б HR почали шукати нових співробітників. І тут несподівано наш керівник звільнився та переїхав до іншого міста.

Звідкись збоку взяли іншого начальника відділу. Він коли усвідомив ситуацію, то сказав, що розширювати штат не збирається. А обсяг “зайвої” роботи він збирався перерозподілити між співробітниками.

І зробив це шляхом простого збільшення робочого дня. Аргумент наступний: “Не подобається – звільняйтесь”. Ми й так голови не піднімали, а тут така заява.

Останні два місяці вся робоча група затримувалася до 19.00-20.00. І це при тому, що робочий день починається о восьмій ранку.

Ніяких доплат нам не зробили. Мовляв, це ж ваша робота… Не справляєтеся за вісім годин – ваші проблеми.

Місяць тому обід було скорочено до 25 хвилин. Запровадили купу штрафів.

Мені, звісно, ​​потрібні гроші, але терпіти таке відношення я не збирався. Написав заяву за власним бажанням. Разом зі мною із шістьох працівників четверо написали заяви на звільнення. А одна із жінок просто пішла на лікарняний. Робота встала.

Прикол у тому, що місяць тому нашому керівнику відділу виписали премію. Цікаво, чи отримає він премію за те, що розігнав усіх проектувальників? )))

Related Post

До мене красиво залицяються, але відносин як не було, так і немаєДо мене красиво залицяються, але відносин як не було, так і немає

Всі відносини з чоловіками починаються дуже бурхливо: величезні букети троянд, залицяння, дорогі ресторани. Провести 20 годин в літаку заради зустрічі зі мною – не проблема. Але потім все сходить нанівець.