fbpx

Новий керівник довів працівників до звільнення

У нас у проектному відділі давно вже назріла потреба у двох нових проектувальниках. Обсяг роботи значно збільшився, тому минулий керівник відділу подав заявку на розширення. Начебто б HR почали шукати нових співробітників. І тут несподівано наш керівник звільнився та переїхав до іншого міста.

Звідкись збоку взяли іншого начальника відділу. Він коли усвідомив ситуацію, то сказав, що розширювати штат не збирається. А обсяг “зайвої” роботи він збирався перерозподілити між співробітниками.

І зробив це шляхом простого збільшення робочого дня. Аргумент наступний: “Не подобається – звільняйтесь”. Ми й так голови не піднімали, а тут така заява.

Останні два місяці вся робоча група затримувалася до 19.00-20.00. І це при тому, що робочий день починається о восьмій ранку.

Ніяких доплат нам не зробили. Мовляв, це ж ваша робота… Не справляєтеся за вісім годин – ваші проблеми.

Місяць тому обід було скорочено до 25 хвилин. Запровадили купу штрафів.

Мені, звісно, ​​потрібні гроші, але терпіти таке відношення я не збирався. Написав заяву за власним бажанням. Разом зі мною із шістьох працівників четверо написали заяви на звільнення. А одна із жінок просто пішла на лікарняний. Робота встала.

Прикол у тому, що місяць тому нашому керівнику відділу виписали премію. Цікаво, чи отримає він премію за те, що розігнав усіх проектувальників? )))

Related Post

Я не даю своїй жінці грошей, а вона мене постійно звинувачує в тому, що я кудись їх діваюЯ не даю своїй жінці грошей, а вона мене постійно звинувачує в тому, що я кудись їх діваю

Моя жінка дуже хороша і добра. Але у нас нерідко виникають різні сварки з приводу того, що вона не вміє розпоряджатися бюджетом. Навіть не так. Вона якраз наче б то