– Ну,  а потім в наш магазин прийшло дуже миле юне двадцятилітнє створіння, яка сама виховує дитину. Її не збентежило ні наявність трьох дітей і дружини, ні те, що він був судимий в минулому

Бувають такі чоловіки, що їм одруження і народження дітей не привід відмовитися від гулянок. Ось і герой цієї історії такий.

Ми з ним колишні колеги по роботі. На вигляд нормальний молодий чоловік. Тільки в нашому магазині немає жодної дівчини, до якої він би не причепився. Причому, він дізнавався всі телефони і наполегливо телефонував і запрошував на побачення: то одну, то іншу.

А так як Михайло був добродушний чоловік, то багато хто із дівчат погоджувалися. Він залицявся красиво, проводжав до будинку, дарував квіти. Дівки танули.

Ну, а потім дізналися наступне, що у Михайла дружина і троє дітей. Ошукані дівчата ридали. А дружина чекала його вдома, готувала обід і виховувала дітей. Він весело проводив час з будь-якою дівахою.

Одна коханка змінювала іншу. Ну,  а потім в наш магазин прийшло дуже миле юне двадцятилітнє створіння, яка сама виховує дитину.

Її не збентежило ні наявність трьох дітей і дружини, ні те, що він був судимий в минулому. Вона стежила і за Михаловим телефоном і за чужими жіночими поглядами на ньоого.

Молодість і опіка однієї старшої колеги взяла своє. Вона відстояла і Михайліву любов і увагу. Каже всім, що задоволена і щаслива. Але чи надовго це?

You cannot copy content of this page