Ну й навіщо я вийшла заміж? Заради цього?

Прочитала історію про те, як дівчина у 22 роки страждає від того, що кинув хлопець, і ось пишу свою сповідь під враженням прочитаного.

Мені 32 роки. Я заздрю ​​подругам, які незаміжні. До весілля мені жилося куди як легше.

Відпрацювала собі день, зайшла до магазину після роботи, накупила собі смакоти. Прийшла додому, захотіла – зварила вечерю та обід на завтра на роботу, не захотіла – купила піцу на вечерю, а на роботі в обід у кафе пішла. У вихідні йшла гуляти з подругами чи одна.

Захотіла, прибирала, не захотіла, хоч цілий день лежи на дивані. Ніхто слова поганого не скаже. Я сама собі господиня. Отримала зарплату, купила собі кофтинку, сходила до ресторану, кіно.

Вийшла заміж – о, Боже. Чоловік звик рано вставати. Він із села. А я звикла спати якнайдовше. Так він мене змусив вставати з ним одночасно, щоб кави йому варити і взагалі корисними справами займатися, а не спати.

Я забула, що таке спати до 12 у вихідні. Я встаю о 6 кожен день. Після роботи я зобов’язана приготувати вечерю та обід чоловікові на завтра. Чоловікові багато не подобається, критикує, як я готую. Я маю старатися більше, щоб догодити йому, готувати так, як він любить, а не як я люблю.

У кафе на обід він не ходить, економить гроші. І його злить, якщо я ходжу, адже дешевше та корисніше приготувати їжу вдома самій. Піцу замість вечері купити – смертний гріх. Краще б сама приготувала вдома. Пельмені з магазину взагалі кошмар. Краще б сама наліпила.

У вихідні, а то й після роботи по буднях я зобов’язана прибирати. Чоловік постійно критикує мене, що погано прибираю. Якщо я втомилася чи не хочу — це означає, що я лінива і погана господиня.

Отримала зарплату, кофтинку вже я не куплю, бо чоловікові треба купити спортивний костюм. І взагалі, кофточки дорогі та неякісні, і в мене вже нещодавно була обновка.

І на їжу йдуть усі гроші, а треба збирати на ремонт. Нема чого даремно витрачати гроші на одяг. У ресторан нормальні люди ходять кілька разів на рік — з особливо урочистих випадків, наприклад, на день народження. У кіно чоловікові йти нецікаво та дорого.

Найкраще він подивиться новини про політику на ютубі. А я чим займуся вдома – мої проблеми. Але найкраще — прибиранням, он там кут брудний. Допомагати дружині чоловік не повинен. Готування та прибирання – це суто жіночий обов’язок.

Чоловічі обов’язки можуть і почекати, бо чоловік пізно приходить із роботи та втомлений. А в неділю не робить нічого вдома з релігійних міркувань.

Народилася дитина – це чудово, я його обожнюю. Але роботи ще більше. Допомоги від чоловіка ніяким чином. Звинувачень у тому, що я погана господиня, дедалі більше. Але тепер ще й звинувачення, що я погана мати.

Скажіть, ось задля цього потрібно виходити заміж?

 

Related Post

Дивно, настільки людина боїться на старості лишитися сама, що готова покаятися за всі гріхи, аби її не лишалиДивно, настільки людина боїться на старості лишитися сама, що готова покаятися за всі гріхи, аби її не лишали

Ще зовсім нещодавно моя бабуся казала що я безсоромна, називала розпустною і безголовлю дівчиною, а тут, бачте, як старість прийшла, то вона мене люб’язно записала в ряди внучок. Моя мама

Мої відносили тривали два роки, тільки все спілкування відбувалося телефоном, я стала жертвою маніпулятораМої відносили тривали два роки, тільки все спілкування відбувалося телефоном, я стала жертвою маніпулятора

Одного разу перед Різдвом я відсилала вітальні смс телефоном, комп’ютера у мене тоді ще не було. Я навіть написала одному майже незнайомому чоловіку, треба ж всім свято робити. Відповідь від