“Ну не кохаю я більше свого чоловіка, але йти наміру немаю”, – сказала мені моя кохана коли знову прийшла в синцях

Усім привіт. Часу у мене тепер багато – витрачай не хочу. Мабуть і я поділюся своєю історією.

На минулій роботі познайомився з колегою. Потім звільнився – підвернулася робота краще, а вона залишилася на старому місці. Якщо раніше ми спілкувалися більше з робочих питань, то з часом наші розмови стали стосуватися найрізноманітніших тем, в тому числі і особистого життя.

Я якось запросив випити її кави. Потім була ще одна зустріч і ще одна. Стали зустрічатися. До слова: у неї є чоловік. Той ще самодур. Навіть коли я з нею працював, вона іноді з’являлася з синцями. Прикривала волоссям, але було видно.

З її слів він нормальний, але коли приймає на груди, то втрачає будь-який контроль. Запропонував їй розлучитися і жити зі мною. Спочатку відповідала невизначено.

А потім і зовсім прийняла позицію “не знаєш – не лізь”, та й взагалі недавно заявила: “йти не має наміру!”. Дивно, особливо якщо враховувати, що вона сама мені періодично скаржиться на чоловіка.

Він їй теж зраджує.

І ось вся ця обстановка … Навіть не знаю, що робити. З одного боку хочеться нормальних відносин з жінкою, а не всього цього … А з іншого боку не розумію, чому не йде від чоловіка ?!

Підозрюю, що вона мені багато чого не говорить або не домовляє.

Просто втомився від цирку, в який мені довелося потрапити.

Related Post

Не можу позбутися від чоловіка навіть після розлученняНе можу позбутися від чоловіка навіть після розлучення

Розлучилася з чоловіком півтора роки тому. Ініціатором була я. У нас дві дочки. Старша з народження дуже любила його і залишилася жити з ним, молодша – навпаки, зі мною не

Не хочу бути арбітром в демонстративних сварках сина з його дружиною. Дружина сина регулярно влаштовує йому істерикиНе хочу бути арбітром в демонстративних сварках сина з його дружиною. Дружина сина регулярно влаштовує йому істерики

Дружина сина регулярно влаштовує йому істерики… У мене дивна сповідь, скоріше, мені потрібна порада психологів, фахівців-конфліктологів або досвід тих, хто вміло виходить з конфліктів. Справа в тому, що я не

facebook