Ну от навіщо мужики дивляться на інших дівчат, якщо вже з кимось зустрічаються?

Закінчилося 8 березня, тюльпани всі розпродали, залишилися тільки спогади і фото в соцмережах. З друзями теж ходили святкувати в бар, там зібралося багато парочок.

Одна сиділа недалеко від нашого столика. На поведінку чоловіка я відразу звернула увагу, адже пару раз очима стріляв він і в мою сторону.

Хлопець і дівчина симпатичні, але хлопець весь час задивлявся на інших. Варто було дівчини відійти до вбиральні, як той крутився на всі боки і посміхався жіночим компаніям. Навіть при дівчині міг обернутися на увійшовшу дівчину в бар.

Дівчина, звісно, це помічала, кожен раз опускала очі і трохи сумувала. Навіщо вона взагалі з ним зустрічається, якщо він дивиться на інших?

Звичайно, ніхто не забороняє дивитися на ефектних панянок, але явний інтерес при живій-то дівчині – це вже перебір. Невже не можна побороти свій інстинкт? До того ж це нешанобливо.

Був у мене хлопець, який не міг пропустити жодної спідниці. Як тільки якась дама проходила повз, він дивився услід, явно оцінюючи і насолоджуючись видом. Пояснював таку поведінку просто: “Так вона ж йде переді мною, мені що, очі закрити?”.

Навіщо чоловіки оцінюють дівчат, якщо у них вже є дама серця? Порівнюють або шукають когось краще?

Related Post

“Швидко одягайся і ховайся в шафу”, – сказав Олег коли у квартиру зайшла його дівчина з їх шестимісячним немовлям“Швидко одягайся і ховайся в шафу”, – сказав Олег коли у квартиру зайшла його дівчина з їх шестимісячним немовлям

Мені дуже потрібні ваші поради. Ситуація наступна. Все досить складно, і я сильно заплуталася, тому що в цій історії бере участь шестимісячний малюк. Я перший раз опиняюся в такому хиткому

Помста колишньої однокласниці: звабила мене і розповіла все моїй дружиніПомста колишньої однокласниці: звабила мене і розповіла все моїй дружині

Тільки зараз до кінця зміг розгребти наслідки останньої зустрічі випускників. Прийшов на неї в перший раз за останні 20 років. Зустрів там ту однокласницю, з якою запалював в останніх класах.

facebook