Ну от навіщо мужики дивляться на інших дівчат, якщо вже з кимось зустрічаються?

Закінчилося 8 березня, тюльпани всі розпродали, залишилися тільки спогади і фото в соцмережах. З друзями теж ходили святкувати в бар, там зібралося багато парочок.

Одна сиділа недалеко від нашого столика. На поведінку чоловіка я відразу звернула увагу, адже пару раз очима стріляв він і в мою сторону.

Хлопець і дівчина симпатичні, але хлопець весь час задивлявся на інших. Варто було дівчини відійти до вбиральні, як той крутився на всі боки і посміхався жіночим компаніям. Навіть при дівчині міг обернутися на увійшовшу дівчину в бар.

Дівчина, звісно, це помічала, кожен раз опускала очі і трохи сумувала. Навіщо вона взагалі з ним зустрічається, якщо він дивиться на інших?

Звичайно, ніхто не забороняє дивитися на ефектних панянок, але явний інтерес при живій-то дівчині – це вже перебір. Невже не можна побороти свій інстинкт? До того ж це нешанобливо.

Був у мене хлопець, який не міг пропустити жодної спідниці. Як тільки якась дама проходила повз, він дивився услід, явно оцінюючи і насолоджуючись видом. Пояснював таку поведінку просто: “Так вона ж йде переді мною, мені що, очі закрити?”.

Навіщо чоловіки оцінюють дівчат, якщо у них вже є дама серця? Порівнюють або шукають когось краще?

You cannot copy content of this page