Обрізати всі зв’язки з моїм французом-індусом і жити спокійно та рівно з чоловіком, чи ризикнути?

Я сама потрапила на стажування на пів року абсолютно безплатно до Австрії. Він приїздив до мене. Він у мене перший (у всіх сенсах) та єдиний. Я йому не зраджувала там, і він мені теж.

Зустрілися в Амстердамі на річницю весілля. Все чудово. Я повернулася до України. Живемо зараз, плани на будинок та бізнес будуємо. Але на стажуванні я здійснила мрію — поїздка до Парижа з подругою.

І там, крім Версаля та Лувру, екскурсовод Регіна запропонувала на дискотеку піти під Олександрівським мостом. У чоловіка запитала, він сказав: «Звичайно, сходи, потанцюй, бо зовсім засиділася».

Там я познайомилася із хлопцем. З першого погляду закохалася. Він добре говорив німецькою мовою і так я ні з ким ніколи не розмовляла. Душевно та просто. Був тільки поцілунок, але вже 4 місяці ми обидва не можемо забути одне одного.

О першій ночі ми поїхали з екскурсоводом у готель спати. Єдину інформацію про мене, я написала на його долоні, тому що телефони у нас сіли. Не хотіла образити, дуже вже добрий хлопець виявився. Порядний, не чіплявся. А поцілунок так стався: я задивилася на вогні Ейфелевої вежі, ми розмовляли, романтика. І поцілунок.

Після келиха я думала, що неправильно написала адресу пошти. Але вже вранці він надіслав мені листа. Протягом усього стажування ми переписувалися і зараз теж. Він з Індії, живе та працює в Німеччині. Також навчається на магістра, вже має свій бізнес.

Про це я дізналася нещодавно. Хоче одружитися зі мною, знає, що я заміжня і готовий чекати закінчення навчання та розлучення. Чоловіка люблю, він перший у мене, теж хоче дім та дітей. Родичі не підтримують мене, скажуть, що збожеволіла. А індуса свого я покохала.

Що робити не знаю. Мені 20 років! І у кіно такого випадку навіть не зустрічала. І в житті – теж. Прошу не лайте мене, і так уже сама себе змучила. Адже завжди говорила: «Духовна зрада страшніша за фізичну».

І так потрапила. Мучуся стільки часу вже, а наважитися не можу. Обрізати всі зв’язки з моїм французом-індусом і жити спокійно та рівно з чоловіком, чи ризикнути?

Related Post

Моя мама виправдовує дівчат, яким я не подобаюся: «Вони ж не собачого роду-племені, на кістки не зазіхають»Моя мама виправдовує дівчат, яким я не подобаюся: «Вони ж не собачого роду-племені, на кістки не зазіхають»

Уявіть собі довготелесу фігуру з нескладними кінцівками, з прозорою шкірою, через яку сині жили видно, і немає ніякого натяку на біцепси. Ні, зі здоров’ям у мене, слава Богу, все гаразд.

Донечка Олега кричала: – Татко!… Але пробігла повз Олега до іншого чоловікаДонечка Олега кричала: – Татко!… Але пробігла повз Олега до іншого чоловіка

В його очах я бачила весь світ, в його очах кольором океану, було багато болю, він дивився, мовчав, він зробив мене сенсом свого життя, але так безглуздо мене втратив. Під

Я забезпечую дві сім’ї: це мої батьки, брати та сім’я мого чоловікаЯ забезпечую дві сім’ї: це мої батьки, брати та сім’я мого чоловіка

Мені 30 років. Одружена, є прекрасна дитина. Моя проблема в тому, що я тягну дві сім’ї: це мої батьки, брати та сім’я мого чоловіка. Коли я була школяркою, підробляла та