fbpx

Обставини в моєму житті склалися так, що з хлопцем я вирішила розлучитися, а оскільки місце виявилося вільним, та й зимові свята в розпалі, я все чекала знаків уваги від Олексія. Він або не був упевнений в своїх силах, або соромився, але активності не проявив, а святе місце порожнім не буває, тому незабаром я знайомлюся з хлопцем, який на сьогоднішній день є моїм чоловіком

Як не зіпсувати життя найкращому другові. Найкращий друг! У житті кожного з нас є такі люди, яка завжди поруч, але яким ми сильно не надаємо значення. У моєму житті є така людина, з ним ми познайомилися в інституті.

Я вчилася на вчителя, а він був програмістом і обслуговував комп’ютери й офісну техніку нашого факультету. Те, що він в мене був закоханий, бачили всі навколо, але у мене на той момент був хлопець. І я навіть в думках не могла уявити собі зраду.

Треба сказати, що я була відмінниця, староста й активістка, тому багато часу проводила в деканаті. Де ж працювала моя подруга, яка не дуже-то ладнає з технікою і по цей день, тому легкий флірт був, мало не щоденним.

Обставини в моєму житті склалися так, що з хлопцем я вирішила розлучитися, а оскільки місце виявилося вільним, та й зимові свята в розпалі, я все чекала знаків уваги від Олексія. Він або не був упевнений у своїх силах, або соромився, але активності не проявив, а святе місце порожнім не буває, тому незабаром я знайомлюся з хлопцем, який на сьогодні є моїм чоловіком.

З ним почалася моя казка, любов, перша близькість, спільний побут і нарешті, весілля. Звісно на цей період всі друзі чоловічої статі відійшли далеко на задній план. Льоша ж, незважаючи ні на що, мій найкращий друг, завжди надає мені допомогу, підтримку і навіть безплатно лагодить мою техніку.

Зараз у нього з’явилася дівчина, дуже хороша і красива, багато наших спільних знайомі кажуть, що вона схожа на мене. Спочатку я була цьому дуже рада, що він не один, а тепер вже сумніваюся, і ось уже неодноразово я ловлю себе на думці, що я ревную. Чоловіка дуже люблю і ціную, а це почуття до Льоші не можу навіть описати, як ніби це моє, а хтось забирає. Як у дитини – є іграшка, з якою я вже не граю, але іншому малюкові я її не подарую.

Як не зіпсувати життя найкращому другові? Намагаюся задавити це в собі. Дуже важко. Намагаюся не бачитися, не спілкуватися, щоб у нього все охололо до мене, чи не розгорілося знову, боюся йому життя зіпсувати. Бо вік уже за 25 років і я розумію, що зараз саме час для створення сім’ї й народження дітей. А не спілкуватися теж дуже важко, тому, що для мене він найкращий друг, один з небагатьох людей, з ким так легко і можна бути самою собою.

Він дуже добрий, милий такий, очі такі гарні блакитні та посміхається фантастично, але я навіть його не розглядала ніколи як супутника життя і батька майбутніх дітей. Ситуація складна тим, що як кращого друга я його дуже боюся втратити або образити. Загалом, нелегко мені, а йому я думаю не краще, просто він не хоче мене засмучувати й не говорить про це. Найкращий друг – це цінність, яку потрібно берегти!

Related Post

Як моя дружина нишком кредит відпрацьовувалаЯк моя дружина нишком кредит відпрацьовувала

Мені 25 років. Народився і живу в невеликому містечку. Після школи вступив до університету, там познайомився з дівчиною, зав’язалися відносини. Тоді мені здавалося, що я відчуваю до неї лише симпатію,