Любила тільки гроші, а мене за тварину тримала

Мене звати Андрій, мені 40 років і я, напевно, дуже дурна людина, тому що коли-то вірив, що у нас з дружиною взаємна любов. З дружиною я познайомився 14 років тому. Ми зустрічалися два роки, а потім вирішили одружитися.

Мою дружину звуть Олеся, і вона найдобріша і красива жінка в світі. Вона мені народила сина, якому вже одинадцять років і дочку, якій — шість. У мене хороша робота і заробляю непогано, тому я допоміг дружині відкрити власний бізнес.

Вона має свій власний салон краси, який зараз приносить їй непогані гроші. Я відкрив свій автомобільний сервіс. Спочатку було дуже важко, але згодом я почав непогано заробляти.

Ми змогли собі дозволити купити хороший будинок і відпочивати кілька разів на рік закордоном. До весілля я був струнким і підкачаним, але після весілля у мене не було можливості нормально харчуватися.

З ранку до вечора я працював, а ввечері приходив і наїдався. Напевно пізня вечеря зробила свою справу — і я набрав зайвих вісімнадцять кілограм. Спочатку я спробував скинути зайву вагу. У вихідні займався спортом в тренажерному залі і їздив на велосипеді.

Але я так і не зміг схуднути і повернутися до колишньої форми. Було видно, що дружині я перестав подобатися. Коли ми йшли по вулиці, то вона дивилася на струнких красенів, а я відчував себе просто жахливо.

Я все розумію, що колись я виглядав краще і зараз роблю все можливе, щоб повернутися до колишньої форми, але у мене це не виходить. Вчора у мене був вільний час в обід, і я вирішив купити тістечок і приїхати до дружини на роботу.

Думав, що їй буде приємно, що до неї я приїду і ми з нею підемо трохи прогуляємося в парку недалеко від роботи. Коли я підійшов до її кабінету, то почув, як вона говорить по телефону. — Я так за тобою скучила, через годинку до тебе приїду. Ми зможемо бути разом до кінця дня і всю ніч, тому що мій баранчик думає, що я буду ночувати у мами.

Добре, що він вірить в байки! Після почутого, я хвилину стояв нерухомо, а потім вирішив піти прогулятися в парку, щоб подумати. У той момент мені здавалося, що цей день був одним з найжахливіших в моєму житті.

Невже через те, що я набрав зайві кілограми, моя дружина знайшла собі коханця. Це несправедливо, я ж намагаюся схуднути! Я нормально виглядаю, ну, трішки повніше; вона також вже не та молода дівчина, з якою я колись познайомился, але це не означає, що я повинен їй шукати заміну.

Я набрав зайву вагу через те, що з ранку до ночі працював і не мав можливості харчуватися здоровою їжею, купував картоплю фрі і гамбургери в кафе, а ввечері наїдався, тому що був дуже голодний.

Дружина була задоволена, коли я приносив додому багато грошей. Мені було прикро, що вона кликала мене «баранчиком». Ні, ніякий я не » баран «, я розумний чоловік, який її дуже любить.

Шкода, що вона не цінує моєї любові. Я не хочу зараз розлучатися, нехай спершу зрозуміє, кого втрачає. З сьогоднішнього дня я займуся собою, найму тренера і дієтолога.

Я вірю в те, що схудну і зможу швидко повернути хороше тіло, тому що мені допоможуть фахівці. А коли приведу себе в форму — то скажу дружині » до побачення ». Нехай розуміє, якого красеня втратила!

Related Post

Я не можу прийняти дитину свого хлопцяЯ не можу прийняти дитину свого хлопця

Познайомилася я із Романом на святкуванні дня народження подруги Насті. Він мені відразу сподобався, але коли я дізналася, що він розлучений, та ще й дитина є, я вирішила, що це

Подруга наполягла зареєструватися на сайті знайомств і сама відіслала мою фотографію, правда десятирічної давності. Я була проти цього, не те, щоб я так уже й сильно змінилася, але і коси давно немає, і талія теж вже не осина. Але Ліда сказала, що потім розберемося, зараз головне, щоб чоловік призначив побаченняПодруга наполягла зареєструватися на сайті знайомств і сама відіслала мою фотографію, правда десятирічної давності. Я була проти цього, не те, щоб я так уже й сильно змінилася, але і коси давно немає, і талія теж вже не осина. Але Ліда сказала, що потім розберемося, зараз головне, щоб чоловік призначив побачення

Після розлучення з чоловіком пройшло майже десять років. Заміж вийшла рано, через велику любов або може через ще більшу дурницю, народилася дочка, але сімейне життя, якось відразу не заладилося. Потім