Одна моя знайома працює у редакції суто жіночого журналу. І так сталося, що в неї забрали права. За щось серйозне. Вона підняла свої зв’язки, друзі домовилися з ким треба, і моя знайома поїхала забирати документ

Одна моя знайома працює у редакції суто жіночого журналу.
І так сталося, що в неї забрали права. За щось серйозне. Вона підняла свої зв’язки, друзі домовилися з ким треба, і моя знайома поїхала забирати документ.

Вона знайшла до потрібного працівника поліції, віддала йому квитанцію про сплату дріб’язкового штрафу, і він виніс їй права із глибин свого відомства.

Ну і настав момент, коли потрібно йому віддячити. І моя знайома раптом розуміє, що грошей у неї немає. Тобто зовсім-зовсім.

Виникає дещо незручна пауза.
Недовго думаючи, вона дістає з машини свіжий номер свого журналу і простягає його працівнику поліції. Мовляв, ось вам новий журнал, ваша дружина із задоволенням почитає.

Обличчя цього дядьки, розпливається в посмішці, він радісно їй дякує, і вони розходяться друзями.

Знайома почала виїжджати з парковки, глянувши у бік працівника поліції, вона здивувалась: її новий “друг” люто перетрушував свіженький номер жіночого журналу, намагаючись зрозуміти, де в ньому застрягли гроші!
Ох уже ця жага наживи!

You cannot copy content of this page