Одне слово … альфонс! Тільки так можу назвати Тараса

Якщо хтось із жінок думає, що ніколи не стане жертвою альфонса, то дуже помиляється. Успішні альфонси вмілі маніпулятори і психологи. Вони знають, що і коли потрібно сказати. Вони знають, коли слід бути поруч з жінкою, і коли краще близько не з’являтися. Всі вони вміло грають з почуттями.

Мій альфонс був саме таким. Я не знаю, коли він вирішив, що буде “підгортати”, але вже точно набагато раніше того дня, коли я помітила його.

Наші стосунки тривали недовго – близько трьох місяців, але за цей нетривалий період чоловік встиг витягнути з мене майже 400 тис.грн. І він начебто не брехав, говорив правду, для чого потрібні були гроші … Але те, як він говорив, як він це подавав – акторська гра на п’ять з плюсом.

Дуже талановитий актор пропав … Хоча може для нього тема розлучення жінок на гроші куди більш прибуткова, ніж будь-яка робота. Чи багато за яку роботу платять по 120 000 гривень на місяць? Сумніваюся.

В якійсь мірі я вдячна людині за такий життєвий урок. Я більше ніколи не потраплю на подібну вудку. А з іншого боку – краще б взагалі такі люди не зустрічалися на життєвому шляху. Плювати на гроші, коли на місці твого серця залишилася лише діра.

You cannot copy content of this page