Одного хлопця дуже образила дівчина, почала розповсюджувати дурні факти про нього по всім соціальним мережам, він хоче її провчити, але не знає як

Підкажіть, друзі, що робити. Історія банальна, смішна, дурна, і в цілому сама по собі яйця виїденого не коштує.

Однак, раптом хтось щось путнє підкаже. Так ось, жили були хлопець з дівчиною, підлітки, з різних нині які не товаришують країн.

Познайомилися в інтернеті, особисто один з одним не бачилися, все тільки через соцмережі.

Довго тривали їх «відносини», в результаті розлучилися вони.

Через деякий час дівчина (мабуть як завжди) переглядала сторінку колишнього хлопця і побачила на сторінці його друга відео, де хлопець грав в баскетбол з іншою дівчиною. Тут то її і понесло.

Так вона розлютилася, що тут же сфабрикувала образливе повідомлення з особистими відвертими фотографіями хлопця і про те, що ніби то вони в стосунках з цією баскетболісткою і перекидаються прямо на баскетбольному майданчику і все в тому ж дусі, стала розсилати це повідомлення всім його друзям, всім друзям тієї дівчини -баскетболістки і всім їх друзям друзів, і, коротше, розтрубили про це яко б зраді всьому інтернету.

Неприємно в цілому, але за великим рахунком смішно, бо дорослій розсудливій людині (якою була дівчина-баскетболістка, яка насправді доросла тітка) відразу зрозуміло що це просто повна брехня, дурний наклеп, наклеп і ніхто ні з ким не перекидається.

Так само як і її друзі теж в цю нісенітницю не повірили, а чоловік так взагалі розсміявся. А ось хлопчикові прикро – над ним тепер друзі і знайомі будуть приколюватися.

Що можна в такій ситуації зробити? Як можна дівчину провчити, щоб не писала брудну брехню про інших людей і не ображала їх?

Related Post

За що ми будемо жити? А ще три роки потрібно вчитисяЗа що ми будемо жити? А ще три роки потрібно вчитися

Я дуже хвилювався і не знав що далі буде, Марія аж розплакалась, ледве її заспокоїв. Вона дуже переживала, що ми ще молоді і не зможемо з цим впоратися, а ще