fbpx

Одного разу, коли чоловік приймав душ, моя мама, роздягнувшись, намагалася забратися до нього в душову кабінку. Про це я звісно дізналася не відразу

Для матері велике щастя, коли дочка вдало виходить заміж. Це хлопцеві можна не поспішати з одруженням, а для дівчат час дівоцтва, на жаль, значно коротший.

Я вийшла заміж рано. Мама боялася, як би я не засиділася «в дівках». Відразу переїхала до чоловіка в його простору квартиру.

Мама залишилася одна, в цей час їй було 39 років – перед моїм заміжжям вона розійшлася з моїм батьком.

Ми з чоловіком жили дуже добре. Це взагалі добре – жити окремо. Два роки пролетіли як один день. Ми дуже любили одне одного.

Коли дзвонила мама, я захлинаючись розповідала їй про свою щасливе сімейне життя. Мама раділа, але скаржилася на своє невлаштоване життя, мовляв, не щастить їй з чоловіками.

Якось мама була особливо в поганому настрої, в депресії. Я запросила її до нас. Думала, що дивлячись на наше щастя, вона заспокоїться, що за пару тижнів до неї повернеться душевна рівновага.

Мама приїхала. Відновлювала душевну рівновагу вона дивним способом – відвідувала нічні клуби. А щоб не ходити туди однієї, тягла з собою мене.

Якось я сказала, що по її віку відвідувати нічні клуби якось не зовсім правильно. Мама сказала, що виглядає вона молодо і нічні клуби – це те, що їй потрібно (очевидно, для душевної рівноваги). Не на кухні ж їй сидіти – пироги пекти треба для онуків, а їх у неї немає (з моєї вини нібито). А вдома у нас вона стала главою сім’ї, стала всіма командувати. До її приїзду у нас було повне порозуміння, а тепер почалися скандали.

Скандалив мій чоловік з моєю мамою. Я думала, що головна причина в тому, що це мені вона мама, а йому-то теща.

Пройшов місяць, другий, а мама не поспішала їхати. Чоловіка це дратувало, і він сказав мені, що мамі пора б виїхати. Я обурилася: хіба вона нам заважає? Чоловік сказав, що заважає. Я образилася.

Одного разу я побачила, що мама в синцях. На мої розпитування відповідала щось невиразне. Мовляв, впала. А незабаром чоловік зібрав речі і пішов з дому. Та ще пригрозив розлученням, якщо не поїде мама. Я не розуміла, що відбувається, хотіла поговорити з чоловіком, просила його повернутися додому.

Він сказав, що повернеться, якщо моя мама поїде від нас, і ніколи не буде приїжджати до нас. Ніколи! Я розлютилася і сказала, що мама мені дорожче будь-якого чоловіка. І ми залишилися з мамою. Вона знову відновила свої походи в нічні клуби, знайомилася з чоловіками, коротше шукала наречених, бігала на побачення.

Якось я побачила в своєму комп’ютері, що мама відвідує сайти знайомств. Мені це вже набридло. Мій чоловік жив у свого друга і я зважилася зателефонувати йому.

Він мені сказав, що якщо мама не поїде, він прийде і викине її з квартири. Йому набридло жити в друга, в той час як у нього є своя квартира.

Ми зустрілися. І тут чоловік розповів мені таке. Виявляється, коли мама приїхала до нас, вона через досить короткий час стала приставати до мого чоловіка, до свого зятя!

Чоловік був в шоці. Він відразу поставив її на місце, але вона не заспокоювалася і продовжувала.

Одного разу, коли чоловік приймав душ, вона, роздягнувшись, намагалася забратися до нього в душову кабінку. Прямо біля кабінки мій чоловік обгримав її. Чоловік нічого не говорив, не хотів мене засмучувати і вплутувати в цю неприємну справу.

Спочатку мені не вірилося, що таке могло бути, але потім я стала згадувати, як мама ходила по будинку в відверто короткому і відкритому халатику, і як завжди просила не мене, а його застебнути їй ззаду сукню, намисто або ланцюжок. Згадалися і інші дрібниці. А я тоді нічого не помічала. У мене відбулася неприємна розмова з матір’ю.

Вона поїхала, але мій чоловік до мене так і не повернувся. Через деякий час він подав на розлучення. І тепер я живу і без мами, і без чоловіка.

Related Post

Закохалася у чоловіка сестри і просто не можу втриматися….Закохалася у чоловіка сестри і просто не можу втриматися….

Як позбутися від любовної лихоманки? Я з тих циніків, хто все життя ледь не з піною у рота стверджує, що справжнє кохання не існує. Але все трапляється вперше. Мені довелося