Одного разу в цей момент увійшла до кімнати мама, і тоді все закінчилося

А хто вірить в домовика? Може хто-небудь бачив його наяву або відчував? Байки про цю істоту йдуть з давніх часів. Прийнято вважати, що він охороняє благополуччя в родині і карає тих, хто сваряться, сторожить господарство.

Особисто я ніколи в це не вірила, хоча слухала розповіді з цікавістю. Люди дають різні поради як задобрити його, як правильно вести себе, щоб все було. Моя мама теж розповідала історію, як до неї приходив кудлатий друг.

Прийнято в ці моменти обсипати їх матами, щоб пішов, або запитати: «До худу або добру».

Вона задала домовику таке питання і він зник. Незабаром батьки дізналися, що у них з’явлюся я. Я робила вигляд, що вірю в ці казки, вірніше мені було все одно, що мене точно це не торкнеться.

Один раз чула розмову бабусі, вона розповідала як вночі з неї сповзала ковдра на підлогу, вона її натянула на себе, але знову ніби хтось тягнув її.

Ця страхітлива історія глибоко запала в дитячу пам’ять. Коли я була в підлітковому віці, починала дружити з хлопчиками, зі мною сталося щось незрозуміле. Протягом деякого часу щоночі мене мучили кошмари, від яких я прокидалася.

Пам’ятаю сплю і мене притискає щось важке до ліжка, я не можу поворухнутися, але намагаюся вирватися, кричу, а мене ніхто не чує.

Один раз в цей момент увійшла до кімнати мати, і тоді все закінчилося. Я запитала невже вона нічого не бачила, розповіла про подію, вона вирішила що це мій сон. Я теж не могла зрозуміти наяву це чи страшні сновидіння.

Потім стала брати з собою кота. Десь чула, що незрозумілі істоти бояться цих тварин. Засинаю спокійно, але кіт зістрибує з ліжка. І все починається знову.

Один раз я навіть бачила якийсь сірий силует у вигляді плями. Було страшно, але я не боялася померти, знала, що домовики не вбивають людей, а навпаки, їх застерігають.

Намагалася переконати матір, але вона вирішила, що це проблеми з психікою в зв’язку з перехідним віком або іншими проблемами в моєму житті.

Згодом все закінчилося, почала спати спокійно. Зараз у мене своя сім’я, доросла дитина. Але такого я більше ніколи не відчувала і сподіваюся не відчую ні за що.

Що це було насправді, моя підсвідомість так спрацьовувала, а може дійсно приходив домовик або щось інше. Але один сон не може тривати кілька ночей поспіль. Все було так реально і правдоподібно, просто неможливо описати.

Related Post

Оксана присвятила своє життя дитині, вона не знала, які гіркі слова почує від доньки через 10 роківОксана присвятила своє життя дитині, вона не знала, які гіркі слова почує від доньки через 10 років

Наталя була серйозно стурбована станом своєї мами. Вона не могла зрозуміти, що відбувається у тієї в душі. Історія їхньої родини була складною. Хоча критичні події пройшли вже давно, вони досі

Кращий спосіб відмови від спокуси – віддатися їй. Ось що ніби зробила і яКращий спосіб відмови від спокуси – віддатися їй. Ось що ніби зробила і я

Моя історія почалася зимою 2021. Після Нового року, мій хлопець поїхав в Одесу на три дні. Щоб не нудьгувати мій брат взяв мене погуляти в нову компанію. Ну привів мене

Чоловік вислав список речей, які я маю зробити з собою, щоб йому подобатисяЧоловік вислав список речей, які я маю зробити з собою, щоб йому подобатися

Одружена шість років, є дитина, хлопчик дворічний. Чоловік довго мене домагався, а я тоді ніяк не могла забути колишнього хлопця, таке шалене кохання було. Коли мій чоловік вчергове покликав заміж,