Одного разу в цей момент увійшла до кімнати мама, і тоді все закінчилося

А хто вірить в домовика? Може хто-небудь бачив його наяву або відчував? Байки про цю істоту йдуть з давніх часів. Прийнято вважати, що він охороняє благополуччя в родині і карає тих, хто сваряться, сторожить господарство.

Особисто я ніколи в це не вірила, хоча слухала розповіді з цікавістю. Люди дають різні поради як задобрити його, як правильно вести себе, щоб все було. Моя мама теж розповідала історію, як до неї приходив кудлатий друг.

Прийнято в ці моменти обсипати їх матами, щоб пішов, або запитати: «До худу або добру».

Вона задала домовику таке питання і він зник. Незабаром батьки дізналися, що у них з’явлюся я. Я робила вигляд, що вірю в ці казки, вірніше мені було все одно, що мене точно це не торкнеться.

Один раз чула розмову бабусі, вона розповідала як вночі з неї сповзала ковдра на підлогу, вона її натянула на себе, але знову ніби хтось тягнув її.

Ця страхітлива історія глибоко запала в дитячу пам’ять. Коли я була в підлітковому віці, починала дружити з хлопчиками, зі мною сталося щось незрозуміле. Протягом деякого часу щоночі мене мучили кошмари, від яких я прокидалася.

Пам’ятаю сплю і мене притискає щось важке до ліжка, я не можу поворухнутися, але намагаюся вирватися, кричу, а мене ніхто не чує.

Один раз в цей момент увійшла до кімнати мати, і тоді все закінчилося. Я запитала невже вона нічого не бачила, розповіла про подію, вона вирішила що це мій сон. Я теж не могла зрозуміти наяву це чи страшні сновидіння.

Потім стала брати з собою кота. Десь чула, що незрозумілі істоти бояться цих тварин. Засинаю спокійно, але кіт зістрибує з ліжка. І все починається знову.

Один раз я навіть бачила якийсь сірий силует у вигляді плями. Було страшно, але я не боялася померти, знала, що домовики не вбивають людей, а навпаки, їх застерігають.

Намагалася переконати матір, але вона вирішила, що це проблеми з психікою в зв’язку з перехідним віком або іншими проблемами в моєму житті.

Згодом все закінчилося, почала спати спокійно. Зараз у мене своя сім’я, доросла дитина. Але такого я більше ніколи не відчувала і сподіваюся не відчую ні за що.

Що це було насправді, моя підсвідомість так спрацьовувала, а може дійсно приходив домовик або щось інше. Але один сон не може тривати кілька ночей поспіль. Все було так реально і правдоподібно, просто неможливо описати.

Related Post

Побувала на могилі Матрони і буквально через 3 дні познайомилася з чоловіком, який відразу запав у душуПобувала на могилі Матрони і буквально через 3 дні познайомилася з чоловіком, який відразу запав у душу

Зі своїм чоловіком прожила майже 14 років, пішла через численні зради. Була йому вірна, ніколи нічого зайвого не дозволила собі. Після розлучення кілька років була одна, і думати не хотілося

Не можу дочекатися чергового відрядження чоловікаНе можу дочекатися чергового відрядження чоловіка

Я все частіше і частіше стала шукати відповіді на запитання: “Чи погана я дружина?”. Я відчуваю себе емоційно набагато краще, коли чоловік їде у відрядження. Трапляється це не так часто,

Як інтернет мало не зламав Лідії Степанівні життя …Як інтернет мало не зламав Лідії Степанівні життя …

Почалося все з того, що чоловік нашої героїні почав приділяти їй менше уваги. Припинилися ранкові пощипування за попу. Раніше було від п’яти до десяти пощипування за той час, поки Іван

facebook