Одного разу я побігла перед роботою до сервісної служби, яка обслуговує мій абонентський номер і там

Працюю лікарем в приватній клініці. Графік зручний, можна брати додаткові години якщо це потрібно. Спочатку я працювала терапевтом, зараз неврологом.

Звісно окрім звичайного огляду, купи питань до пацієнтів, різних бланків і направлень на аналізи в мене є головний обов’язок, заповнити їхні карти, як і у всіх профільних лікарів.

Щоб внести в карту діагноз чи якусь інформацію, потрібно підкріпити туди лист огляду, де стоїть дата, моє прізвище, підпис та печатка. Іноді ця робота, точніше саме ця процедура, зводить мене з розуму.

Одного разу я побігла перед роботою до сервісної служби, яка обслуговує мій абонентський номер і тарифний план, мені треба було змінити тариф.

Чоловік на рецепції дав мені бланк, де треба було вписати все свої координати і дані. Я поставила дату, прізвище, написала свій номер про всяк випадок, як роблю на роботі, поставила підпис і печать.

Віддаю бланк чоловікові, а він на мене дивиться, здоровенними очима, я кажу що ще? Вільний. А потім мені доходить, що я поставила свою печать на бланку заміни тарифу для сім карти. По-моєму треба у відпустку?

Related Post

Я не женуся за заможним, але, вважаю, що в тридцять з лишком років людина повинна стійкіше стояти на ногахЯ не женуся за заможним, але, вважаю, що в тридцять з лишком років людина повинна стійкіше стояти на ногах

Перебуваючи з людиною майже чотири роки у стосунках, я так і не отримала вдалого результату. Причина полягала в тому, що людина часто бігала туди назад (від мене, до себе на

Через сусідку яка всюди суне ніс ледь не розпалася сім’яЧерез сусідку яка всюди суне ніс ледь не розпалася сім’я

Вечоріло, сім’я сіла до столу. Ольга насипала свіжозвареної картоплі, салату, котлетки поклала, діти швидко поїли і втекли грати в комп’ютерні ігри. Вони з чоловіком залишилися за столом. Десь об 11