fbpx

Одного разу я побігла перед роботою до сервісної служби, яка обслуговує мій абонентський номер і там

Працюю лікарем в приватній клініці. Графік зручний, можна брати додаткові години якщо це потрібно. Спочатку я працювала терапевтом, зараз неврологом.

Звісно окрім звичайного огляду, купи питань до пацієнтів, різних бланків і направлень на аналізи в мене є головний обов’язок, заповнити їхні карти, як і у всіх профільних лікарів.

Щоб внести в карту діагноз чи якусь інформацію, потрібно підкріпити туди лист огляду, де стоїть дата, моє прізвище, підпис та печатка. Іноді ця робота, точніше саме ця процедура, зводить мене з розуму.

Одного разу я побігла перед роботою до сервісної служби, яка обслуговує мій абонентський номер і тарифний план, мені треба було змінити тариф.

Чоловік на рецепції дав мені бланк, де треба було вписати все свої координати і дані. Я поставила дату, прізвище, написала свій номер про всяк випадок, як роблю на роботі, поставила підпис і печать.

Віддаю бланк чоловікові, а він на мене дивиться, здоровенними очима, я кажу що ще? Вільний. А потім мені доходить, що я поставила свою печать на бланку заміни тарифу для сім карти. По-моєму треба у відпустку?

Related Post

Як тут обрати: сім’я або любов?Як тут обрати: сім’я або любов?

Заміжня 5 років, зустрічаємося 8 років, почали, коли мені було 22 роки. З чоловіком однолітки. Чоловік добрий, турботливий, працьовитий, «з руками», відповідальний, розумний. Рідко ділиться своїми емоціями і думками. Робить,

Дарованому коню в зуби не заглядають, але як помиляласяДарованому коню в зуби не заглядають, але як помилялася

Я маю 2 чудових племінників. Ми завжди з ними весело проводили час, старшому 10 років, молодшій 2 тільки виповнилося. Коли я їхала на стажування за кордон, то пообіцяла що куплю