Перейти до вмісту

Одного разу Юлія звернулася до ворожки

Кожен має право вибирати вірити йому в містику чи ні. Я до деяких пір теж не вірила. Часто дивлюся на ТВ такі серіали як «Ворожка». Іноді зверталася до місцевих знахарок з проханням про допомогу. Ефекту ніякого не спостерігалося, може бути й тому, що з не вірилося.

З тих пір остаточно розчарувалася. Але тема для мене досить цікава. Завжди хотіла теж мати якісь подібні здібності. І ось випадково, проживаючи на новому місці проживання, почула про ворожку, яка живе в сусідньому селищі.

Багато до неї зверталися і не пошкодували. Тоді я відчувала певні проблеми в сімейному житті. Одна моя добра знайома збиралася до неї на прийом і покликала мене з собою. Я погодилася.

Добралися до пункту призначення. Мені було дуже хвилююче. У будинку не було ніяких ознак на вид діяльності жінки. Так, точно жінки, не бабусі, так як років їй було трохи більше сорока.

Вона запалила над моєю головою свічку і стала задавати деякі питання. На мій подив сказала багато правди про моє минуле. Про те, що у нас вже великий син, хоча знати цього ніяк не могла. І спілкувалася зі мною так, ніби ми давно знайомі і знає про мене все.

Розповіла про мого чоловіка, те що ми не дивлячись ні на що будемо разом. Я повірила. Але через деякий час ми все ж розлучилися. Думаю, ну може помилилася, може не все хотіла говорити, коротше, я знову розчарувалася.

Але чому, адже моє минуле і сьогодення вона описала з точністю. Через деякий час до мене повернувся блудний чоловік. Я навіть і не очікувала, тягнула, тягнула, але все ж простила. І тут репутація ворожки виправдалася в моїх очах.

Пізніше я їздила ще один раз з моєю подругою і другом. Їм теж захотілося випробувати долю. Я як вже досвідчена в цій справі пішла остання. І що ви думаєте вона мені сказала?

Вона запитала навіщо я знову приїхала, тож все вже знаю. Що мовляв я хотіла знайти нову любов, але все, заспокоїлася? Запитала в результаті і почала розповідати про мого сина. Про його проблеми, про здоров’я, куди слід звернутися. А в кінці запитала, у тебе хлопчик веснянкуватий? А засміялася і відповіла так. У нього дійсно все обличчя в конопушках. Як таке тільки можна побачити, а вона побачила.

Так само ця жінка знімає порчу, ставить блокади. Нікому з нас вона це не порадила. Це, на мій погляд, доводить її чистоту намірів. Тому що тільки аферисти знаходять якусь порчу, починають її знімати за певну плату. А наша ворожка навіть певну плату не бере, тільки те, хто скільки заплатить. Нещодавно вона переїхала далеко-далеко від нас, до дочки. Але також може поворожити по телефону.