fbpx

Одного разу зібралася переночувати у свекрухи (тут потрібно сказати, що свекри – люди освічені, інтелігентні, серйозні; особливо серйозний свекор – сам собі в дзеркало не посміхається

Вийшла заміж я рано, в 18 років. Чоловікові було 20. Практично відразу, протягом пари місяців, ми з чоловіком купили квартиру (на подаровані на весілля гроші) і стали жити окремо.

Квартирка була маленька, холодна, зручності на вулиці, але – свій кут, самі господарі!

Чоловік влаштувався на хорошу роботу, я теж не стала вдома сидіти. І все б добре, але чоловікові потрібно було іноді їхати на пару днів, а я дуже боялася залишатися одна вночі – завжди або до себе кликала подруг, або сама йшла на ночівлю до батьків.

Одного разу зібралася переночувати у свекрухи (тут потрібно сказати, що свекри – люди освічені, інтелігентні, серйозні; особливо серйозний свекор – сам собі в дзеркало не посміхається (жартує, звичайно, не все так запущено, але на цьому я б хотіла загострити увагу).

Прийшла я до них в гості після роботи, зайнятись особливо було нічим.

І ось – осінній вечір, з тих, які я особливо люблю: ранні сутінки, за вікном – шумить дощ, а в будинку – тепло і затишно, щось бурмоче телевізор, муркоче кіт.

Я сиділа в куточку під торшером і в’язала светр сестричці .
Прийшов час вечеряти. Я відклала в’язання, пішла допомогти свекрусі.

Поки посиділи, поки приготували, повечеряли, та все під розмову – пройшло години півтори-дві.

Свекор пішов з кухні раніше, ми зі свекрухою прибрали зі столу і пішли в вітальню – спати все-таки зарано.

Я знову взялася за в’язання – а там вузлики невеликі накручені. Знаєте, як клубок скручувати починаєш – спочатку навколо пальців руки кілька разів намотав, а потім поперек – щоб не розпалося. Тільки невеликі, приблизно як на два пальчика якщо накручувати. І штук 7 – 10 їх. І нитка не розірвана.

Я відразу на свекра подумала і тут же запитала – «Це ви накрутили, чи що?». А він поверх окулярів так дивиться і каже: «У сенсі? Що накрутив? ».

Я зніяковіла і говорю – «Та ось, якісь вузлики, дивіться»

Так і не розібралися, що це було, і хто це накрутив. Зі свекрухою ми весь час разом були, а свекор точно так не зробив би. Головна підозра впала на кота. Жарт, звичайно, але більше ніби і нема кому.

До слова сказати, чоловік в ранньому дитинстві плакав дуже сильно по ночах і боявся. Мені теж сни там дивні снились – душив хтось, але я думала – може, душно було?

Ось така історія. Вибачайте за зайві, може бути, подробиці – просто щоб питань не виникало, і підозр у неправдивості.

Related Post