fbpx

Одружувався на милій дівчинці, а отримав

Я не знаю що робити. Я одружувався на милій і дуже хорошій дівчинці. А зараз, всього через якихось 5 років в мене вдома монстр, який кричить і кусає, який морально пожирає мене щохвилини. Адже я точно знаю, що вона такою не була.

Все почалося з того, що ми спілкувалися, досить довго, я не міг наважитися щоб зробити перший крок, тоді Альона переїхала від батьків на зйомну квартиру і я таки врешті прийшов з речами здаватися.

Так сталося, що Альона завжди мені здавалася якоюсь надто спокійною, вона вміла тримати рівновагу в житті, її не збивали ніякі перешкоди, ні осуд, ні критика.

Коли я одружувався, то почував себе найщасливішою людиною на планеті. Вона красива, розумна, працьовита і така жіночна. Вона для мене була уособленням жіночої ніжності, кохання, ласки.

Я дивився в її очі і бачив там наших майбутніх дітей, бачив як ніжно вона мене обійматиме в старості. За 2 роки спільного життя вона і не крикнула ні разу на мене, не пригрозила, не сказала нічого образливого. Я захоплювався манерами і характером цієї жінки.

Але пройшло ще якихось 2 роки і ця манерна дівчинка перетворилася на нестерпну і дуже сварливу жінку. Я все можу зрозуміти, з ніг збиває той темп життя, який вона для себе вибрала.

Вона буде добре дивиться за нашою дитиною, намагається в декреті мати якийсь підробіток, вдома порядок, іноді, але рідко буває так, що може там якась тарілка не помита.

Але тим не менше господиня вона дуже хороша. А як жінка, я відчуваю, що зовсім скоро вона перестане мене приваблювати. Коли вона кричить то вона стає мені противна, я дивлюся і не розумію, що роблю поряд з цією дівчиною

А потім коли намагаюся все залагодити, то в голові постає її образ, де вона кричить на мене і вічно в усьому звинувачує. Я справді не знаю що робити, я заплутався? Поговорити, чи якось по іншому повернути її спокій і жіночність?

Related Post

Коли стукнуло 6 років нашим відносинам він в новорічну ніч встав і сказав: хочу сказати важливий тост про тебе! “Я собі думаю оооо невже пропозицію зробить! Тост звучав так:” Я тебе дуже поважаю, ти дуже хороша і прекрасна, ти відмінно дбаєш і смачно готуєш, але тобі пора дорослішати! Пора знайти роботу по серйозніше, а то я втомився сам все оплачуватиКоли стукнуло 6 років нашим відносинам він в новорічну ніч встав і сказав: хочу сказати важливий тост про тебе! “Я собі думаю оооо невже пропозицію зробить! Тост звучав так:” Я тебе дуже поважаю, ти дуже хороша і прекрасна, ти відмінно дбаєш і смачно готуєш, але тобі пора дорослішати! Пора знайти роботу по серйозніше, а то я втомився сам все оплачувати

12 годин ночі, а я сиджу з кухлем чаю й апельсинами, читаю історії, це як журнал сидиш читаєш, багато дуже цікавих історій, ех життя воно таке різне, у кожного своє,

Андрій дізнався правду, їх шлюбу 40 років, 20 з яких дружина зраджувала…Андрій дізнався правду, їх шлюбу 40 років, 20 з яких дружина зраджувала…

Клацнув замок вхідних дверей. (початок першої частини за цим посиланням) – Андрій, ти вдома? – Голос дружини пролунав несподівано голосно, і я зрозумів, що не витримаю і почну з’ясовувати стосунки