Перейти до вмісту

Одружилися коли їй було 16, бо тоді вона носила під серцем дитинку, та не судилося

Ліка відчувала себе спустошеною. Вона прожила в шлюбі з чоловіком 14 років, немало ж так? Одружилися коли їй було 16, бо тоді вона носила під серцем дитинку, та не судилося, сталося трагедія, довгий час вона не могла фізично і не була готова морально знову стати мамою.

Тепер Ліка знає що все не просто так, дякує Богу за те що не дав їй дітей, за те що кожну спробу завагітніти в результаті всеодно повертав в біду. Не просто так вона кожну вагітність то животом вдариться, то невдало на ногу стане, а то й зовсім послизнеться на калюжі води, в таких випадків за 14 років назбиралося багато.

Ліка і до бабці ходила, і до церкви, просила, молила, до лікаря бігала, та все не могла зрозуміти чому вона то завагітніти не могла, а то втрачала дітей зі швидкістю свисту.

Все стало ясно зовсім нещодавно. Коли її свекруха відходила в світи то розказала дівчині страшну таємницю. Колись дуже давно свекруха відбила у подруги хлопця, тим хлопцем виявився тато чоловіка, і дівчина в розпачі пішла до ворожки.

Вона пообіцяла свекрусі, що відтепер в їхньому роду жінки будуть страждати. Свекруха спочатку не хотіла казати, лякати, бо Ліка ж наче як не з їх роду, але після одруження і численних намагань завагітніти зрозуміла, що і Ліка буде тепер з ними в одному човні.

Ліка звісно прийняла до уваги сказане, але з’явилися інші клопоти, тому якось забулося. А потім сильно погіршилися відносини з чоловіком, вони розлучилися.

Ліка скоро познайомилася з мужчиною, він її на руках носив і за 4 роки подружнього життя вони народили 2 прекрасних діточок.

Ліка знає, що по суті колишній чоловік не винен ні в чому, але тепер вона розуміє що Бог допоміг їй не зробити фатальну помилку, не приречив їх діток на такі ж страждання та хвороби які їх чекали в цьому союзі. Збіг чи ні, але маємо те що маємо.